OnePlus Oneهای فروخته شده در هند آپدیت نمی‌شوند

0
1738
ارائه نشدن آپدیت سیانوژن برای وان پلاس وان هند

شنیدن این خبر شاید برای کاربرانی که از چند و چون ساخت گوشی‌های OnePlus One و همکاری آن با تیم طراحی سیستم‌عامل Cyanogen مطلع هستند عجیب به نظر برسد. تیم سایانوژن که با ارائه نسخه‌های جدید اندروید برای گوشی‌های مختلف به شهرت جهانی رسیده اینک آپدیتی برای گوشی‌های OnPlus One فروخته شده در هند ارائه نخواهد کرد.

این خبر تا بحال چندین بار پیش از این نیز به‌صورت غیر رسمی اعلام شده بود اما اینک به‌صورت کاملا رسمی در سایت OnePlus هند قرار گرفته است. در بیانه جدید در این رابطه، دسترسی به آپدیت‌های آینده سایانوژن در گوشی One منحصر به نسخه اینترنشنال یا جهانی دستگاه بوده و نسخه هندی این گوشی آپدیتی را دریافت نمی‌کند.

البته این پایان کار برای کاربران دارای نسخه هندی OnePlus One نیست و خود شرکت متعهد شده که به‌زودی تا فوریه 2015 آپدیتی را مبتنی بر نسخه پنجم اندروید و مجهز به منریال دیزاین گوگل و با امکان فلش زدن روی نسخه‌های هندی در اختیار این کاربران قرار دهد.

ارائه نشدن آپدیت سیانوژن برای وان پلاس وان هند

علت ارائه نشدن آپدیت رسمی سایانوژن برای گوشی‌های OnePlus One‌ فروخته شده در هند به دلیل قرارداد سایانوژن با شرکت Micromax برای ارائه آپدیت برای گوشی‌های این برند بوده و ظاهرا طبق بندی از این قرارداد امکان ارائه سرویس از سوی سایانوژن برای دیگر گوشی‌های به فروش رسیده در هند وجود ندارد؛ گفتاری که با وجود بیانه سایانوژن در مورد ادامه آپدیت گوشی‌های OnePlus One، به‌دلیل اشاره نشدن به نسخه هندی در این بیانیه بازهم تایید می‌شود.

منبع

ارسال یک پاسخ