یک بعلاوه دو؛ نهایت فناوری

0
1423
گوشی جدید وان پلاس two

شرکت وان‌‌پلاس در حال حاضر با گوشی OnePlus One‌ محبوبیت بالایی را در میان کاربران خاص و دولوپرها تجربه می‌کند. این گوشی که البته هنوز در بازارهای جهانی به‌صورت انبوه در دسترس قرار تدارد به‌دلیل ساختار منویی خاص و آپدیت دائمی جذاب به نظر می‌رسد با اینکه هنوز مدل One توزیع انبوه نشده اما به تازگی تیزری که به نسخه بعدی اشاره دارد منتشر شده است

در این تیزر که را در شبکه اجتماعی چینی Weibo منتشر شده و می‌توانید تصویر آن را در زیر مشاهده کنید البته در نگاه اول به جز نشان OnePlus‌ و دو عدد در پایین چیز دیگری برای کاربران غیر چینی زبان دیده نمی‌شود اما ترجمه قسمت چینی این بخش اینگونه می‌شود : در تئوری، تکامل و تحول به هر چیزی در دنیا قابل نسبت دادن است؛ از جمله به ابزارهای فناورانه و تکنولوجیکال. از این رو منتظر بمانید.

گوشی جدید وان پلاس two

این جمله با اینکه هیچ اشاره مستقیمی به نسل بعدی گوشی‌های این برند ندارد اما به روشنی می‌توان آن را به معنای در راه بودن نسل بعدی وان که احتمالا OnePlus Two نامیده می‌شود تعبیر کرد. این محصول البته ممکن است یک گوشی موبایل نباشد و شاید باید منتظر اولین تبلت از خانواده OnePlus باشیم.

منبع

ارسال یک پاسخ