Osmo Mobile 3 گیمبال تاشوی هوشمند DJI

0
1284
Osmo Mobile 3 گیمبال تاشوی هوشمند DJI

شرکت DJI که در یک سال گذشته با محصولاتی مثل Osmo Action و Osmo Pocket خبر ساز شده است امروز از گیمبال جدیدی به نام Osmo Mobile 3 رونمایی کرده که در مقایسه با گذشته با تغییرات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری متعددی روبرو شده است. اولین و مهم‌ترین نکته در مورد Osmo Mobile 3 به امکان تا شدن آن تعلق دارد که فضای کمتری را در مقایسه با گذشته اشغال می‌کند. علاوه بر این چندین حالت اختصاصی نظیر Sport Mode،S tory Mode و ActiveTrack 3.0 نیز در این مدل در نظر گرفته شده است.

Osmo Mobile 3 گیمبال تاشوی هوشمند DJI

قابلیت ActiveTrack 3.0 امکان دنبال کردن سوژه‌های با سرعت بالا را دارد و Story Mode نیز با اعمال یک تمپلت، ویدئوهای گرفته شده توسط کاربران را به یک ویدئوکلیپ با موزیک تبدیل می‌کند. هایپرلپس و تایم‌لپس همراه با پانورامای 180 درجه و ژست‌های حرکتی مرتبط با سلفی، دیگر امکانات نرم‌افزاری این گیمبال را تشکیل می‌دهند.

Osmo Mobile 3 گیمبال تاشوی هوشمند DJI

گیمبال جدید DJI برای انجام تمامی این موارد نیاز به استفاده از اپلیکیشن DJI Mimo دارد که علاوه بر موارد اشاره شده، امکانات دیگری را نیز در اختیار کاربران قرار می‌دهد. قیمت در نظر گرفته شده برای این کمبال 109 یورو است و برای تهیه آن می‌توان به فروشگاه رسمی DJI مراجعه کرد. این گیمبال همچنین با یک سه‌پایه جانبی نیز ارائه می‌شود که برای تهیه آن باید 20 دلار دیگر نیز پرداخت.

منبع

ارسال یک پاسخ