انفجار کیک‌استارتر توسط Pebble Time

0
961
پبل تایم در کیک استارتر

شرکت Pebble یکی از معدود نام‌های موجود در دنیای پوشیدنی‌ها به حساب می‌آید که دیر زمانی قبل از همه‌گیر شدن این رده کاربران فراوانی را به خود جلب کرد. محصول تازه‌ این برند به نام Pebble Time اینک برای جلب سرمایه‌گذاری‌های شخصی افراد در سایت کیک‌استارتر قرار گرفته است و در یک ساعت چهار برابر بیشتر از بودجه مورد نیاز خود، سرمایه جمع‌آوری کرد.

Pebble Time در مقایسه با نسل قبلی ساعت‌های این شرکت از صفحه‌نمایش رنگی با فناوری ePaper بهره می‌برد که با اینکه از لحاظ شارپ‌نس و کیفیت در سطح نمونه‌های OLED برندهای برتر بازار نخواهد بود اما به‌لطف مصرف پایین انرژی می‌تواند تا 7 روز با یک بار شارژ به کار خود ادامه دهد. این صفحه‌نمایش دائما روشن است.

انفجار کیک‌استارتر  توسط Pebble Time

نکته جذاب دیگر در مورد ساعت Pebble Time ، به ساختار منویی و اینترفیس دستگاه تعلق دارد که به‌گونه‌ای جذاب مرتب شده است در این ساختار فعالیت‌های قبلی کاربران با حرکت به سمت بالا و فعالیت‌های آینده آنها با حرکت به سمت پایین پدیدار می‌شود. Time از اپلیکیشن‌های قبلی Pebble پشتیبانی می‌کند و بدین‌ترتیب می‌توان تمامی 6500 اپلیکیشن قبلی نوشته شده برای ساعت‌های پیشین این برند را در این ساعت نیز بکار برد. بند استاندارد 22 میلیمتری با امکان اتصال هر بند دلخواه، حضور میکروفون برای برداشت نوت صوتی و Voice typing با پشتیبانی از مسنجرهای محبوبی نظیر واتس‌اپ، Hangout، جیمیل و فیس‌بوک دیگر نکات جالب این ساعت را تشکیل می‌دهند.

انفجار کیک‌استارتر  توسط Pebble Time

این ساعت از سیستم‌عامل اندروید 4 به بالا و آی‌ او اس 8 به بالا پشتیبانی می‌کند و قیمت نهایی آن قرار است 199 دلار باشد. در حال حاضر و در زمان نوشتن این خبر رقم جمع‌آوری شده برای این ساعت در سایت کیک‌استارتر به نزدیک به 8 میلیون و 300 هزار دلار رسیده است که نزدیک به 17 برابر بیشتر از هزینه اولیه مد نظر شرکت Pebble یعنی 500 هزار دلار است.

منبع

ارسال یک پاسخ