Pixel 3a و 3a XL را پیش از رونمائی ببینید

0
938
Pixel 3a و 3a XL را پیش از رونمائی ببینید

Pixel 3 و Pixel 3 XL اواسط مهرماه سال گذشته به صورت رسمی معرفی شدند و در اندک زمانی جای خود را در بین دیگر پرچمداران بازار باز کردند. این گوشی‌ها با وجود کیفیت بالا و دوربین‌های پیشرفته‌ای که عنوان برترین گوشی اندرویدی تک دوربینه جهان را نیز برای آنها به همراه داشت با یک نکته منفی بزرگ همراه بودند و آن نیز چیزی جز قیمت بالای آنها نبود جائی‌که Pixel 3 و Pixel 3 XL به ترتیب با قیمت‌های پایه 799 و 899 دلار عرضه شدند که تهیه آنها را برای برخی از کاربران با بودجه‌های مخدود، دشوار می‌ساخت. گوگل برای حل این مشکل و تقویت بازار خود در رده میانی به فکر ارائه دو گوشی جدید در این افتاد که تا چندی پیش از آن‌ها با عنوان پیکسل 3 لایت یاد می‌شد. اینک اما مشخص شده که دو اسمارت‌فونی که گوگل به زودی در این رده ارائه می‌کند، Pixel 3a و Pixel 3a XL نام دارند که با طراحی ساده‌تر و قیمت‌های مناسب‌تری به بازار ارائه خواهند شد.

از دو مدل سری پیکسل 3a تا به امروز اطلاعات مختلفی از تصاویر قاب‌های طراحی شده برای آنها و تصاویر هندز-آن گرفته تا حتی ویدئوهای تأیید نشده‌ای منتشر شده است امروز اما به گفته Android Healines با تصاویر و رندرهای رسمی این دو گوشی (تصویر بالا) روبرو هستیم که جزئیات بیشتری را در رابطه با آنها نشان می‌دهد. روی صفحه‌نمایش هر دو گوشی تاریخ 7 می (22 اردیبهشت 1398) درج شده که آنطور که گوگل نیز چند روز پیش به صورت ضمنی به آن اشاره کرده بود زمان رونمائی رسمی از این دو مدل خواهد بود.

Pixel 3a و 3a XL را پیش از رونمائی ببینید

با وجود آنکه Pixel 3a و نسخه XL آن به هم شباهت دارند اما در عمل تفاوت‌های مشخص و بزرگی بین آنها دیده می‌شود. نسخه عادی دستگاه طبق آنچه تا به امروز می‌‌دانیم از یک صفحه‌نمایش 5.6 اینچی بهره می‌برد که در نسخه XL این اندازه به 6 اینچ می‌رسد. هر دو گوشی 4 گیگابایت رم دارند اما در حالی‌که نسخه عادی با پردازنده Snapdragon 670 ارائه می‌شود، در ورژن بزرگ‌تر، از پروسسور Snapdragon 710 استفاده شده است.

منبع

 

ارسال یک پاسخ