Pixel Buds A ایرفون 99 دلاری جدید گوگل

0
1224
Pixel Buds A ایرفون 99 دلاری جدید گوگل

پس از هفته‌ها درز کردن خبرهای غیر رسمی در مورد ایرفون جدید شرکت گوگل، این شرکت بالاخره بی سر و صدا از Pixel Buds A رونمایی کرده است این هدفون که به دسته کاملا بی‌سیم یا TWS تعلق دارد به Pixel Buds شباهت دارند اما حالا ارزان‌تر بوده و به بهای از دست رفتن برخی امکانات با قیمت تنها 99 دلار در دسترس قرار گرفته‌اند. Pixel Buds A از استاندارد مقاومت IPx4 بهره می‌برد که آن را در برابر پاشیده شدن آب مقاوم می‌کند. طراحی این هدفون همچنین به‌گونه‌ای‌ست که پس از قرارگیری در گوش، محکم سرجای خود قرار گرفته و احتمالا افتادن آن در حین فعالیت و تمرین‌های ورزشی نیز اندکاست.

Pixel Buds A ایرفون 99 دلاری جدید گوگل

باتری این ایرفون به‌گفته گوگل برای 5 ساعت گوش دادن به موسیقی یا 2.5 ساعت مکالمه کافی خواهد و اگر باتری باکس شارزینگ آن را نیز در نظر بگیریم این زمان‌ها به‌ترتیب به 24 ساعت و 12 ساعت افزایش پیدا خواهند کرد. گونه‌ای از شارژ سریع نیز برای کیس دستگاه در نظر گرفته شده به‌طوری‌که با 15 دقیقه شارژ می‌توان تا 3 ساعت به موسیقی گوش داد یا 1.5 ساعت مکالمه کرد.

Pixel Buds A ایرفون 99 دلاری جدید گوگل

عملیات جفت کردن این ایرفون‌ها با هر گوشی اندرویدی به‌سادگی و با یک tap یا ضربه کوچک انجام شده و نسخه بلوتوث آن‌ها نیز 5 است. درون هریک از این ایربادها یک اسپیکر 12 میلی‌متری و دریچه‌ای برای کاهش فشار درون گوش تعبیه شده و در حالی‌که قابلیت خذف نویز پسیو و غیر فعال در آن وجود دارد از ANC (حذف نویز اکتیو) با توجه به رده قیمتی دستگاه در آن خبری نیست. میکروفون‌های دوگانه Pixel Buds A از قابلیت بیم‌فورمینگ (سمت‌گیری منبع صدا) برخوردار بوده که از آن‌ها برای صدای شفاف‌تری در جین تماس استفاده می‌شود. دیگر نکته قابل اشاره در مورد این مجموعه به گزینه Adaptive Sound یا صدای تطبیقی آن تعلق دارد که بلندی صدا را با توجه به سر و صدای اطراف تنظیم می‌کند.

Pixel Buds A ایرفون 99 دلاری جدید گوگل

مثل تقریبا تمامی دیگر ایرفون‌های TWS، هدفون جدید گوگل نیز به کنترلرهای لمسی خازنی مجهز است که از آن‌ها برای کنترل موزیک، رد و دریافت تماس و دسترسی به گوگل اسیستنت استفاده می‌کند یک حسگر مادون قرمز نیز برای این مدل در نظر گرفته شده که از طریق آن خارج شدن ایرفون از گوش برای متوقف کردن موسیقی صورت می‌پذیرد. شتاب‌سنج تشخیص‌دهنده حرکت نیز در این مدل حضور داشته و کیس شارژینگ آن نیز با سنسور اثر هال از باز یا بسته بودن خود با خبر می‌شود.

Pixel Buds A ایرفون 99 دلاری جدید گوگل

Pixel Buds A در دو رنگ سفید و زیتونی تیره با قیمت 99 دلار به بازار ارائه شده است.

منبع

ارسال یک پاسخ