سامسونگ تکذیب کرد: پولی به کسی پرداخت نشده

0
987
تکذیب سامسونگ در پرداخت پول به افراد حاضر در جلسه رونمایی از S6 در چین

روز گذشته خبری عجیب و تاحدودی باورنکردنی در رابطه با شرکت سامسونگ منتشر شد که طبق آن و به گفته یک منبع چینی، این شرکت در جلسه رونمایی از دو گوشی S6 و S6 Edge در چین، از شرکت‌کنندگانی غیر واقعی و تسخیری استفاده کرده است که هرکدام مبلغی را برای حضور در این جلسه دریافت کرده بودند. سامسونگ همانطور که انتظار می‌رفت اینک این گزارش را تکذیب کرده است.

طبق گفته‌های سامسونگ، این ادعا کاملا دروغ و کذب بوده و هیچ‌یک از 1100 نفری که در این مراسم خضور داشتن از سامسونگ مبلغی را برای حضور دریافت نکرده بودند. سامسونگ همچنین به این نکته اشاره کرده که همگی این افراد به‌صورت کاملا رسمی به این جلسه درمحل Shanghai Culture Square دعوت شده بودند.  طبق گزارش قبلی به هریک از 500 نفر از افرادی که در این جلسه حاضر بودند مبلغ 30 یوان از سوی سامسونگ پرداخت شده است که این ادعا اینک از سوی سامسونگ تکذیب شده است.

تکذیب سامسونگ در پرداخت پول به افراد حاضر در جلسه رونمایی از S6 در چین

سامسونگ البته در این زمینه چندان هم بی‌سابقه نیست و حداقل در دو مورد یک بار در گذاردن نظرات منفی در رابطه با برند HTC و بار دیگر برای برجسته کردن نام سامسونگ در شبکه Stack Overflow سوابق نچندان مثبتی از خود برجای گذاشته است. البته احتمالا در این مورد خاص ماجرا به همینجا ختم نمی‌شود و شاید طرفین مدارک دیگری را در این زمینه منتشر کنند.

منبع

ارسال یک پاسخ