Samsung Galaxy A01 ارزان‌قیمتی با 6 و 8 گیگ رم!

0
2174
Samsung Galaxy A01 ارزان‌قیمتی با 6 و 8 گیگ رم!

شرکت سامسونگ، تقریبا بی‌ سر و صدا از گوشی هوشمند جدیدی به نام Galaxy A01 رونمایی کرده که البته هنوز برخی از مشخصات آن و البته مهم‌ترین آن‌ها یعنی قیمت مشخص نشده است. Galaxy A01 با توجه به ظاهر و صفحه‌نمایش 5.7 اینچی LCD آن گوشی ارزان‌قیمتی به نظر می‌رسد که حاشیه‌های پیرامونی و ناچ V نچندان ظریف آن نیز از همین مسئله حکایت می‌کند. وضوح این صفحه‌نمایش 720p بوده و در ناچ آن نیز یک دوربین 5 مگاپیکسلی جای دارد.

Samsung Galaxy A01 ارزان‌قیمتی با 6 و 8 گیگ رم!

در بخش پشتی Galaxy A01 از دو دوربین استفاده شده که البته تنها یکی یعنی دوربین 13 مگاپیکسلی برای تصویربرداری به کار می‌رود و واحد دو مگاپیکسلی دوم تنها وظیفه تعیین عمق میدان را دارد. سامسونگ واحد پردازشی این گوشی را اعلام نکرده و تنها به 8 هسته‌ای بودن آن اشاره کرده است اما با چشم بسته نیز entry-level بودن این پروسسور ا می‌توان حدس زد. در زمینه حافظه اما ظاهرا داستان متفاوتی برقرار است چرا که سامسونگ از رم 6 یا 8 گیگابایتی در این گوشی یاد کرده که برای یک ارزان قیمت تا به امروز سابقه نداشته است داستان در بخش حافظه داخلی حتی جذاب‌تر می‌شود چرا که این گوشی با 128 گیگابایت حافظه داخلی و اسلات حافظه اختصاصی با امکان ارتقاء تا 512 گیگابایت دیگر ارائه می‌شود!

Samsung Galaxy A01 ارزان‌قیمتی با 6 و 8 گیگ رم!

باتری دستگاه 3,000mAh ظرفیت دارد و از شارژ سریع نیز هنوز صحبتی به میان نیامده است. هنوز اطلاعات چندان دیگری در مورد این گوشی اعم از قیمت، زمان حضور در بازار و مارکت هدف آن منتشر نشده اما در صورت حفظ موارد مرتبط با حافظه، شاهد ظهور نمونه‌ای کاملا خاص در بین اسمارت‌فون‌های ارزان‌قیمت بازار خواهیم بود که نمونه دیگری برای آن نمی‌توان سراغ گرفت.

منبع

ارسال یک پاسخ