تکمیل تکه‌های پازل گلکسی اس 6

1
1556
اطلاعات جدید در مورد سامسونگ گلکسی اس 6

تقریبا هیچ روزی را نمی‌توان در یک ماه گذشته پیدا کنیم که خبری در مورد فلگ شیپ آینده سامسونگ یعنی گلکسی اس 6 در آن نبوده باشد. تازه‌ترین خبرها در مورد این گوشی به دوربین برآمده آن، تایید خمیده‌گی کناره‌ها و کمتر بودن این خمیدگی در مقایسه با دیگر گوشی دارای خمیدگی سامسونگ یعنی  نوت 4 است. بدین‌ترتیب هرلحظه به تصویر واقعی این گوشی نزدیک‌تر می‌‌شویم.

در خبر اول، طرح شماتیک تازه‌ای اینک از گلکسی اس 6 در دسترس قرار دارد که جالب‌ترین نکته در آن، برآمده بودن لنز دوربین در بخش پشتی دستگاه است. این نکته که ظاهری مشابه آی‌فون جدید به S6 می‌بخشد در صورت به واقعیت پیوستن جذابیت بالایی را ارائه نمی‌کند و هنگام قرارگیری گوشی رو به پشت روی سطوح صاف همچون میز، آن را لرزان و غیر استوار خواهد ساخت. در این شماتیک همچنین به ضخامت 6.91 میلیمتری گوشی اشاره شده که تقریبا تمامی اطلاعات پیشین در مورد 7.2 میلیمتری بودن S6 را رد می‌کند. طول و عرض این مدل البته تغییری نسبت به گذشته نداشته است 70.8×143 میلیمتر.

اطلاعات جدید در مورد سامسونگ گلکسی اس 6

خبر دیگر به نقل از Cnet Korea و به یک تصویر تبلیغاتی از دو گونه احتمالی S6‌ تعلق دارد. در صورت صحت این تصویر در کناره سمت چپ یک گوشی معمولی بدون خمیدگی دیده می‌شود و در سمت راست گونه دارای دو کناره خمیده موسوم به Galaxy S Edge حضور دارد.

اطلاعات جدید در مورد سامسونگ گلکسی اس 6

در نهایت در آخرین خبر در مورد گوشی‌های جدید این کلاس به 30 تا 50 درصد خمیدگی کمتر لبه دستگاه در مقایسه با Note Edge اشاره شده است که علت آن را باید در کوچک‌تر بودن دستگاه و الزام به قرارگیری دکمه‌های تغییر صدا و پاور در کناره‌ها جست‌وجو کرد.

سامسونگ samsung

منبع 1

منبع 2

منبع 3

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ