تکه‌های جدید پازل پرچمدار سامسونگ: Galaxy S6

0
1625
اطلاعات جدید در مورد گلکسی اس 6

تنها 6 روز دیگر تا اول مارچ و زمان رونمایی از گوشی Galaxy S6 سامسونگ باقی مانده است. در این زمان کوتاه سیل اطلاعات و تصاویر تایید نشده در مورد این گوشی به حداکثر خود رسیده است و اینک می‌توان به لطف این اطلاعات تصویر واضح‌تری از این گوشی داشت. تکه‌های جدید پازل S6‌ به یک تیزر تبلیغاتی رسمی، اطلاعاتی در مورد اسپیکرها و نوع آنتن داخلی آن تعلق دارد.

اولین تکه اطلاعات را در بخش Sign-up سایت T-Mobile آمریکا مشاهده می‌کنیم جایی‌که یک تیزر تبلیغاتی جدید، سمت راست گوشی Galaxy S6 را به نمایش گذاشته است. طبق این عکس علاوه بر اینکه می‌توان از فلزی بودن شاسی گوشی سخن گفت، خمیده بودن صفحه‌نمایش رو به سمت کناره دستگاه نیز به وضوح مشخص است. بدین‌ترتیب می‌توان حدس زد که این تصویر به Galaxy S6 Edge تعلق دارد.

اطلاعات جدید در مورد گلکسی اس 6

در دیگر سو سامسونگ نروژ نیز در وب‌سایت خود با منتشر کردن عکس غیر کاملی از یک دیوایس نامشخص این سوال را مطرح ساخته که “آیا این تصویر گلکسی بعدی است” در کنار تصویر نیز به سه شایعه در مورد این گوشی اشاره شده است. اول حضور دو اسپیکر در بخش جلویی، دوم مقاوم بودن دستگاه و سوم خمیده بودن و امتداد یافتن صفحه‌نمایش به سه کناره گوشی. نکته مهم در این میان این است که این اطلاعات مطمئنا تنها در صورتی مطرح می‌شوند که در نسخه نهایی حضور داشته باشند بنابراین می‌توان با اطمینان از حضور هر سه گزینه در Galaxy S6 یا نسخه Edge آن سخن گفت.

اطلاعات جدید در مورد گلکسی اس 6

در نهایت آخرین تکه پازل فاش شده تا به امروز به ساختار جدید آنتن گوشی اشاره دارد جایی‌که با وجود فلزی بودن کناره‌ها و دو بخش شیشه‌ای در پشت و روی دستگاه، شرایط سختی برای طراحی آنتن بدون ایجاد مشکل از سوی قسمت‌های فلزی گوشی، وجود دارد. به همین علت سامسونگ از طرح جدیدی در این زمینه استفاده کرده که مشکلات ایجاد شده در سری A در این مدل تکرار نشود. از جمله این تدابیر استفاده از طرح آنتن FPCB به جای طرح معمول LDS است.

اطلاعات جدید در مورد گلکسی اس 6

منبع 1

منبع 2

منبع 3

ارسال یک پاسخ