Milk Video یوتیوب سامسونگی تنها برای گلکسی S و Note

0
1571
سرویس میلک ویدئوی سامسونگ

در دنیایی به وسعت ویدئوهای یوتیوب معمولا نیازی به استفاده از دیگر سرویس‌های اشتراک‌گذاری ویدئو احساس نمی‌شود و تقریبا تمامی ویدئوهای ممکن در تمامی موضوع‌ها در یوتیوب یافت می‌شوند این سرویس اما ظاهرا دولوپرهای سامسونگ را راضی نکرده و این شرکت به تازگی سرویس ویدئویی جدیدی را به نام Milk Video به‌صورت اختصاصی برای گلکسی اس و سری نوت رونمایی کرده است.

سامسونگ در توصیف این سرویس و فوائد آن به یافتن آسان‌تر و اشتراک‌‌گذاری بهترین و مورد بحث‌ترین عناوین ویدئویی جهان اشاره کرده است. البته برای دسترسی به این سرویس تنها باید از یکی از گوشی‌های خانواده Galaxy S یا Galaxy Note استفاده کرد و حتی کاربران دیگر گوشی‌های سامسونگ (با یک استثنا) نیز از این سرویس بی‌بهره خواهند بود. در گزارش خبری این سرویس جدید به همکاری سامسونگ با برندهای معتبر برای تامین محتوای به‌روز و دست اول اشاره شده که در کانال‌های متفاوتی نظیر موسیقی، کمدی، سبک زندگی و سرگرمی در دسترس قرار می‌گیرند. از جمله برندهای شبکه‌ای مطرح طرف قرارداد سامسونگ می‌توان به Red Bull، VICE، Condé Nast و Funny Or Die اشاره کرد. سرویس Milk می‌تواند برای هر کاربر با توجه به سابقه فعالیت آن در این مجموعه ویدئوهای متناسبی را پیشنهاد دهد. امکان فالو کردن دوستان و اشتراک‌گذاری محتوا درون شبکه یا دیگر شبکه‌ها نظیر فیس‌بوک و نوئیتر از دیگر امکانات این سرویس به حساب می‌آید.

سرویس میلک ویدئوی سامسونگ

این اپلیکیشن که هم‌اکنون از Play Store‌ برای دانلود در دسترس قرار دارد در حال حاضر برای گوشی‌های S4، S3 و S5 همراه با نسخه‌های مینی S4 و S3 و Note 4، Note 3 و Note Edge و Galaxy Mega قابل استفاده خواهد که حضور Mega در این لیست یک استثنا محسوب می‌شود.

منبع

ارسال یک پاسخ