سامسونگ گلکسی نوت7 با 6 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه رسما تایید شد

0
1775
رونمایی رسمی از سامسونگ گلکسی نوت7

حتی قبل از رونمایی رسمی از سامسونگ گلکسی نوت7 نیز صحبت‌های فراوانی در مورد امکان ارائه این مدل با حافظه داخلی 128 گیگابایتی و رم 6 گیگابایتی مطرح بود. پس از ارائه رسمی این مدل اما صحبتی از سوی سامسونگ در این رابطه نشد و امید بسیاری از دوست‌داران این برند برای مشاهده این نسخه به نا امیدی گرائید. در طی یکی دو روز گذشته اما صحبت‌هایی مبنی بر امکان ارائه این نسخه از سامسونگ گلکسی نوت7 به صورت اختصاصی در بازار چین مطرح شده که این ادعا امروز رسما توسط یکی از مدیران سامسونگ تایید شده است.

منبع این خبر،‌ مسئول بخش موبایل سامسونگ، Koh Dong-jin، است که ارائه این نسخه از نوت7 در بازار چین را به دلیل رقابت بسیار سنگین برندهای محلی با حافظه‌های داخلی بالا عنوان کرده است. این مقام سامسونگ البته امکان ارائه این گوشی با این مشخصات را در دیگر کشورها از جمله زادگاه آن، کره‌جنوبی را رد نکرده و تلویحا ارائه آن را به تقاضای اپراتورها با سنجش بازار موکول می‌کند.

رونمایی رسمی از سامسونگ گلکسی نوت7

نوت7 در حال حاضر یکی از بهترین گوشی‌های پر فروش سامسونگ در سال‌های اخیر بوده به طوری که در برخی موارد گزارش‌هایی در مورد کمبود آن در بازار به گوش می‌رسد.

منبع

ارسال یک پاسخ