سن‌دیسک معرفی کرد: فلش با رابط معمولی و Type-C

0
1704
معرفی فلش جدید دارای پورت Usb type c سن دیسک

شرکت معتبر سن‌دیسک امروز از نسل دوم حافظه‌های فلش خود با نام SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C پرده برداشت. این درایو حافظه جدید به نسبت نسل قبلی خود علاوه بر تغییر در طراحی در ظرفیت‌های بالاتری نیز ارائه شده که آن را به ابزاری ایده‌آل برای اسمارت‌فون‌ها و کامپیوترهای مجهز به این پورت می‌نماید. این حافظه از سرعت بالایی نیز برخوردار است.

عامل اصلی تفاوت این فلش با دیگر نمونه‌های مشابه حاضر در بازار به طراحی خاص آن که در عنوان دستگاه نیز تبلور یافته، تعلق دارد. فلش Ultra Dual سن دیسک دارای دو سر مختلف شامل یک سر معمولی USB Type A یعنی USB معمولی بوده و سر دیگر آن رابط USB جدید Type C است. این ویژگی کاربران را قادر می‌سازد که نه‌تنها از دستگاه خود در کامپیوترها و پورت‌های USB معمول بهره ببرند بلکه امکان استفاده از آن در کامپیوترهای جدید همچون مک‌بوک اخیر اپل (مجهز به یک پورت USB Type-C) و اندرویدفون‌های مدرنی همچون نکسوس‌های 6P و 5X نیز فراهم می‌شود.

 

 

این حافظه فلش که در مبحث سرعت از استاندارد USB 3.1 بهره می‌برد روی کاغذ می‌تواند حداکثر به سرعت 150MB/s دست پیدا کند و ظرفیت آن نیز از 16 تا 128 گیگابایت قابل ارتقا خواهد بود. قیمت چهار نسخه مختلف این حافظه یعنی نسخه‌های 16، 32، 64 و 128 گیگابایتی به ترتیب برابر با 19,99، 29,99، 39,99 و 69,99 دلار است و با 5 سال گارانتی عرضه می‌شود.

منبع

ارسال یک پاسخ