زن‌هایزر هدست Momentum را به CES ارائه کرد

0
2247
معرفی هدست های جدید زنهایزر

در دنیای موسیقی نام‌هایی همچون beats و زن‌هایزر برای کاربران حرفه‌ای از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار بوده و با اینکه قیمت بسیار بالای هدست‌های این دو برند، آن‌‌ها را از دسترس عموم تا حدودی دور می‌کنند اما تجربه گوش دادن به موسیقی در هدست‌هایی از این دست فوق‌العاده خواهد بود. زن‌هایزر هدست جدید Momentum خود را به CES امسال ارائه کرده است

مهم‌ترین محصول زن‌هایزر در CES امسال هدست Momentum II است که با تا شدن امکان جابجایی بهتر را فراهم می‌آورد. در کنار این مدل نمونه دیگری به نام Urbanite XL Wireless از سوی Sennheiser در دسترس قرار گرفته که از سوی شرکت سازنده با عنوان club sound on the move شناخته شده و یک پنل لمسی و بلتوث نسخه چهار از مشخصات اصلی آن به شمار می‌رود.

معرفی هدست های جدید زنهایزر

در کنار این مدل‌ها، شرکت زن‌هایزر چهار هدست وایرلس دیجیتال جدید از سری RS را نیز معرفی کرده است که بدون تداخل صوتی صدای حرفه‌ای را برای کاربران به همراه دارد. این مدل‌ها شامل RS165، مدل RS175، مدل RS185 و بلاخره RS195 می‌شوند.

معرفی هدست های جدید زنهایزر

در نهایت سری آخر معرفی شده در این نوبت، هدفون‌های اسپرت با طراحی مدرن است که به‌گفته شرکت سازنده براساس آخرین یافته‌های علمی در مورد اثر فعالیت شدید فیزیکی بر کیفیت صدا طراحی شده‌اند. این مدل‌ها شامل MX 686 Sports، مدل PMX 686 Sports، مدل CX 686 Sports و بلاخره مدل OCX 686 Sports می‌شوند مدل‌های MX و PMX در این میان با داشتن آکوستیک‌های باز کاربران را در جریان صداهای محیط بیرون نیز می‌گذارند اما دو مدل CX و OCX با داشتن کانال‌های مخصوص، صدای بیرون را تا حدود زیادی فیلتر می‌کنند.

معرفی هدست های جدید زنهایزر

منبع

ارسال یک پاسخ