سیلیکون‌پاور و جایزه نوآوری تایوان؛ Creative Award

0
1700
جایزه فناوری تایوان برای سیلیکون پاور

سیلیکون‌پاور از نام‌های پیشرو در ارائه راه حل‌های ذخیره‌سازی حافظه، دو جایزه معتبر نوآوری و خلاقیت ملی 2014 تایوان را برای دو فلش Firma F80/Jewel J80 و Unique 510/Jewel J05 ، دریافت کرد.  سیلیکون‌پاور با جلب نظر هیئت داوران توانست یک مدال طلا و یک مدال نقره از این رویداد کسب کند. سازگاری با استانداردهای ایمنی متعدد و طراحی مدرن از جمله دلائل دریافت این جوائز هستند.

 

Firma F80 & Jewel J80 فلش مموری

جایزه فناوری تایوان برای سیلیکون پاور

فلش مموری Firma F80 USB 2.0  و Jewel J80 USB 3.0  با طراحی فوق العاده و ساخت هنری خود : با حالت مدور در انتهایش  کالایی را برای کاربران تولید کرده است تا به راحتی آن را در دستانشان بگیرند و یا اینکه آن را به دسته کلیدشان آویزان کنند. سطح Firma F80 & Jewel J80   با پوشش فلزی زیبایی پوشانده شده که دربرابر خش و اثر انگشت مقاوم است. علاوه بر این  Firma F80& Jewel J80  سازگار با محیط زیست بوده  و قابل تجزیه و بازیافت است.

 

فلش مموری Unique 510 & Jewel J05

جایزه فناوری تایوان برای سیلیکون پاور

فلش مموری Unique 510 & Jewel J05 به شکل قفل و با رنگ های روشن ساخته شده وشکلی جذاب و دوست داشتنی را برای  کاربرانش به نمایش می گذارد . Unique 510 and Jewel J05 از تکنولوژی Micro Chip on Board (COB) استفاده می کند که تا حد زیادی اندازه بدنه فلش مموری را کاهش داده است. طراحی خاص آن مانع از گم شدن درب آن می شود .

هر دو محصول یاد شده توسط شرکت داده پرداز رایانه متین، نماینده سیلیکون پاور در ایران توزیع می‌شوند.

منبع

ارسال یک پاسخ