آیفون SE در آمریکا تمام شد!

0
1913
تمام شدن آیفون se در آمریکا

از حضور آیفون جدید اپل در بازارهای جهانی مدت بسیار کوتاهی می‌‌گذرد. آیفون SE با ظاهر iPhone 5s و مشخصاتی نزدیک به iPhone 6s در همین مدت کوتاه منتقدان متعددی را برای خود دست و پا کرده و بسیاری از آن به عنوان پسرفت برای اپل یاد می‌کنند. این گوشی اما ظاهرا در زمینه فروش برخلاف انتقادها عمل کرده چرا که نسخه بدون قرارداد آن از همین ابتدا در آمریکا اصطلاحا Sold-out شده است.

در حالی‌که استاندارد گوشی‌های موبایل حتی در رده میانی و پایین بازار نیز از سطح 5 تا 5.5 اینچ فراتر رفته ارائه اسمارت‌فونی از سوی اپل که تنها 4 اینچ صفحه‌نمایش دارد و ظاهری همچون گوشی دو سال پیش این شرکت را دارد بسیاری را به انتقاد از اپل وا داشت. برخی منتقدین با قبول این واقعیت که بسیاری از افراد به دنبال یک گوشی کوچک اما کاملا پیشرفته هستند اپل را از این لحاظ به چالش کشیدند که چرا طراحی دستگاه را تغییر نداده و یک مدل 4 اینچی کاملا جدید طراحی نکرده است.

تمام شدن آیفون se در آمریکا

با وجود تمامی این انتقادها، قیمت مناسب آیفون SE که در نسخه 16 و 64 گیگابایتی به ترتیب 399 و 499 دلار قیمت دارد ظاهرا بسیاری از خریداران در آمریکا را به خرید این دیوایس ترغیب کرده است. بیشترین استقبال از آیفون SE در نسخه 64 گیگابایتی بوده و با اینکه نسخه 16 گیگابایتی هنوز قابل یافتن است اما نسخه 64 گیگابایتی برای تحویل در پایان ماه آوریل در سایت اپل sold-out شده است. نسخه‌های قراردادی اما به این صورت با استقبال روبرو نشده‌اند.

منبع

ارسال یک پاسخ