دلجویی سونی ار کاربران پس از هک پلی‌استیشن

0
2255
پیشنهاد سونی برای کاربران پلی استیشن

تعطیلات سال نوی میلادی امسال برای بسیاری از گیمرهای حرفه‌ای و کاربران عادی علاقه‌مند به بازی چندان دلچسب و جذاب نبود چرا که یک گروه هکر به نام Lizard Squad با هک کردن بخش آنلاین هر دو کنسول پلی‌استیشن و ایکس‌باکس دسترسی به این قسمت را برای کاربران غیر ممکن ساخت. حالا سونی برای دلجویی از کاربران پیشنهادهای تشویقی مشخصی را در نظر گرفته است.

سرویس PSN‌ و Xbox Live سونی و مایکروسافت با ارسال حجم بسیار بالایی از دیتای مجازی درست در روز قبل از کریسمس از کار افتاد در این میان ایکس‌باکس زودتر از سونی دست به کار رفع مشکل شد و Xbox Live با تاخیر اما سریع‌تر از سونی در دسترس قرار گرفت. سونی نیز با حل مشکل بلاخره شنبه گذشته آنلاین شد. حالا پس از برطرف شدن کامل مشکل مذکور شرکت سونی طبق نوشته‌ای در بلاگ این برند به‌عنوان قدردانی از صبر و تحمل کاربران پیشنهادهای تشویقی را در نظر گرفته است. در این آفرها 5 روز اشتراک رایگان Playstation Plus و 10 درصد تخفیف برای تمامی کاربران روی محصولا فروشگاه PlayStation در نظر گرفته شده است.

پیشنهاد سونی برای کاربران پلی استیشن

البته هنوز زمان دقیق اعمال این 5 روز اشتراک رایگان مشخص نشده اما به‌گفته سونی این آفر تنها کاربرانی را در بر می‌‌گیرد که در تاریخ 25 دسامبر اکانت فعال یا Free trial‌ داشته‌‌اند. در مورد 10 درصد تحفیف نیز هنوز زمان مشخص تعیین نشده اما به گفته سونی این اتفاق در ماه جاری و به مدت محدود صورت می‌پذیرد.

منبع

ارسال یک پاسخ