اندروید 4.4.4 برای Z2 و Z2 Tablet ارائه شد

0
1623
ارائه اندروید 4.4.4 برای z2 سونی

در حالی که تمامی کاربران در انتظار دریافت آخرین نسخه اندروید یعنی ورزن 5 یا لولی‌پاپ هستند همچنان نسخه پیشین این سیستم‌عامل یعنی ورژن  4.4.4 در حال ارائه برای برخی مدل‌ها است. سونی از جمله این شرکت‌ها است که چندی‌ پیش از ارائه اندروید 5 برای تمامی مدل‌های خانواده Z خبر داد و اینک نسخه  4.4.4 این سیستم‌عامل را برای Z2 و Z2 Tablet ارائه کرده است.

ارائه این ورژن برای مدل‌های مذکور از امروز آغاز شده و به‌تدریج در تمامی مناطق در دسترس قرار می‌گیرد. در کنار ارتقا سیستم‌عامل، این دو مدل با این آپدیت به برخی گزینه‌های جدید نظیر PS4 Remote Play نیز مجهز شده‌اند و بدین‌ترتیب از طریق آن می‌توانند ضمن کانکت شدن به پلی‌استیشن 4، بازی‌های را نیز از طریق گوشی یا تبلت کنترل کنند.

ارائه اندروید 4.4.4 برای z2 سونی

برخی دیگر از تغییرات ایجاد شده پس از این آپدیت شامل پخش فایل‌های صوتی PCM و DSD، افزوده شدن قابلیت DSEE HX به پلیر واکمن برای ارتقا صدای فایل‌های AAC و MP3، اپلیکیشن بهبود یافته XPERIA Camera، حالت جدید Ultra Stamina برای باتری، قابلیت ریکورد صفحه‌نمایش و بلاخره امکان Bluetooth Unlock برای آنلاک شدن گوشی در زمان قرارگیری در کنار دستبند SmartBand، SmartWatch و SmartBand Talk می‌شوند.

منبع

ارسال یک پاسخ