سونی اکسپریا Z4 به تایید FCC رسید (احتمالا)

0
1487
حضور احتمالی Z4 در اسناد FCC

سونی هم اینک نیز برای ارائه نسل بعدی پرچمداران خود از سایر برندها حداقل از لحاظ زمانی عقب افتاده است. این شرکت که قرار بود هر شش ماه یک پرچمدار را به بازار ارائه کند اینک تا حدودی از برنامه زمانی خود نیز عقب افتاده است. از یکی دو ماه پیش زمزمه‌هایی مبنی بر حضور قریب‌الوقوع Z4 منتشر شد در تازه‌ترین خبر در مورد این گوشی باید به تاییدیه مدلی ناشناخته در FCC اشاره کرد که احتمالا همان سونی اکسپریا Z4 است.

در اسناد FCC به گوشی مزبور با نام PM-0780 اشاره می‌شود و از نام Z4 خبری نیست. اما آنچه ظن و گمان در مورد اینکه این مدل همان سونی اکسپریا Z4 است را افزایش می‌دهد اشاره به طول و عرض دستگاه است که با اندازه های 2.87×5.75 اینچ، دقیقا همان ابعاد XPERIA Z3 را دارد گزارش‌های پیشین در مورد این گوشی نیز به نزدیک بودن طراحی و اندازه‌های این مدل نسبت به Z3 اشاره داشت. یکی دیگر از اطلاعاتی که توسط FCC ارائه شده حضور اسلات حافظه Micro SD در این مدل است که البته نکته مهمی به حساب نمی‌آید.

سونی اکسپریا Z4 - حضور احتمالی Z4 در اسناد FCC

سونی اکسپریا Z4 طبق اطلاعاتی که تا به امروز به دست آمده دارای صفحه‌نمایش 5.1 اینچی فول اچ‌دی، پردازنده های Snapdragon 810، حافظه داخلی 32 گیگابایتی، 3 گیگابایت رم و دو دوربین 20 و 5 مگاپیکسلی در پشت و جلوی دستگاه است.

منبع

ارسال یک پاسخ