TAG Heuer هم ساعت اندروید ور 2 می‌سازد

0
3264
TAG Heuer هم ساعت اندروید ور 2 می‌سازد

TAG Heuer را همواره به عنوان یکی از برندهای بزرگ در زمینه ساخت ساعت‌های لوکس و تجملی می‌شناسیم. TAG Heuer اما ظاهرا قصد دارد حضور خود را در کلاس ساعت‌های هوشمند نیز پر رنگ‌تر کند. برخی مسئولان این برند پیش از این در مصاحبه‌ای در ماه گذشته به ارائه یک ساعت هوشمند در ماه می اشاره کرده بودند اما اینک مشخص شده که جانشین مدل TAG Heuer Connected که در سال 2015 ارائه شد، زودتر از موعد و در ماه مارچ روانه بازار خواهد شد. نام این ساعد TAG Heuer Connected Modular است که طبق خبرهای جدید در 14 مارچ روانه بازار می‌شود.

نکته جالب در مورد  این ساعت علاوه بر ماژولار بودن (که اطلاعاتی در این زمینه در دست نیست) به امکان سوئیچ بین حالت دیجیتال و اتوماتیک ساعت است که کاربران را قادر می‌سازد در یک لحظه ویژگی هوشمند ساعت را به دلخواه فعال یا غیر فعال کنند. این سازنده ساعت موفق شده است تا به امروز 50 هزار عدد ساعت گران‌قیمت از این نوع را به فروش برساند که در صورتی که این عدد در مورد ساعت بعدی نیز تکرار کند می‌تواند خود را در زمره سازنده‌گان عمده این دیوایس قرار دهد.

البته در حال حاضر تنها نکاتی که با اطمینان می‌توان از آنها در مورد این مدل سخن گفت یکی ماژولار بودن دستگاه و دیگری گران‌قیمت بودن آن است.

منبع

ارسال یک پاسخ