iPhone 6 پر فروش‌ترین گوشی در ژاپن

0
1598
فروش بسیار بالای آیفون در ژاپن

ژاپنی‌‌ها همواره به حس میهن‌پرستی در تهیه کالاهای ساخت کشور خود معروف هستند. نمونه این مسئله را باید در فروش پلی‌استیشن در تمامی ورژن‌های آن در مقابل Xbox جست‌و‌جو کرد جایی‌که همیشه فروش چند ده برابری برای این کنسول ثبت می‌شود این ماجرا در زمینه موبایل گویا چندان صادق نیست چرا که با وجود حضور سونی، پرفروش‌ترین گوشی در ژاپن اینک iPhone 6 است

طبق گزارش جدید سایت ژاپنی BSN در حال حاضر پر فروش‌ترین گوشی موبایل به فروش رسیده در ژاپن به ورزن 64 گیگابایتی iPhone 6 از اپراتور SoftBank تعلق دارد که جایگاه خود در این زمینه را برای دومین ماه متوالی حفظ کرده است. در رده بعدی بار دیگر همین حجم از iPhone 6 اما از اپراتور au قرار دارد که توانسته در خلال ماه نوامبر جایگاه خود را از دو به سه ارتقا دهد و آی‌فون 6 در ظرفیت 16 گیگابایتی SoftBank را به جایگاه سوم تنزل دهد. بدین‌ترتیب هر سه گوشی محبوب این ماه در لیست گوشی‌های به‌فروش رسیده در ژاپن، iPhone 6 هستند.

فروش بسیار بالای آیفون در ژاپن

آمار جالب‌تر در این زمینه به ماه اکتبر تعلق دارد جایی‌‌که هر شش جایگاه پر فروش‌ترین اسمارت‌فون‌ها در ژاپن به شش ورزن متفاوت از ظرفیت‌های گوناگون iPhone 6 تعلق داشت. ماجرا در مورد ورزن پلاس این گوشی چندان مناسب نیست و رویایی‌ترین جایگاه آن در ماه گذشته با جایگاه نهم رقم خورد.

منبع

ارسال یک پاسخ