OnePlus 3 با دو ورژن رم می‌آید: 4 و 6 گیگابایت!

0
1583
اطلاعات جدید در مورد وان پلاس 3

نسل جدید گوشی‌های هوشمند شرکت OnePlus که از آن با عنوان OnePlus 3 یاد می‌شود طبق اطلاعات به دست آمده به زودی به صورت رسمی معرفی می‌شود. این گوشی در اطلاعاتی که از بنچ‌مارک‌ها به دست آمده بود گه‌گاه با رم 4 و گاهی با رم 6 گیگابایت ظاهر شده بود و این احتمال را تقویت کرده بود که شاید این گوشی در دو ورژن مختلف ارائه شود حالا ظاهرا این انتظار تقویت شده است.

نگفته پیداست که در حال حاضر امکان تایید یا رد این ادعا به صورت رسمی از سوی شرکت سازنده وجود ندارد اما اطلاعات تازه ظاهرا از یکی از کارکنان OnePlus به بیرون رخنه کرده که ارائه OnePlus 3 در دو ورژن 4 و 6 گیگابایتی را تایید می‌کند. هردوی این ورژن‌ها به گفته این منبع از چیپ‌ست Snapdragon 820 بهره می‌برند اما حافظه‌های داخلی آن به ترتیب 32 و 64 گیگابایت است.

اطلاعات جدید در مورد وان پلاس 3

نکته جالب‌تر دیگر به اطلاعاتی که در مورد قیمت این گوشی به دست آمده است تعلق دارد قیمت ارائه شده 1,999RMB است که معادل 310 دلار آمریکا می‌شود این قیمت حتی از OnePlus 2 با رقم 329 دلاری نیز کمتر است و به احتمال قوی این رقم برای نسخه 4 گیگابایتی با حافظه 32 گیگابایتی در نظر گرفته شده است. با اینکه هنوز هیچ چیز در مورد این گوشی رسمی نیست اما ظاهرا انتظارها برای رونمایی از این مدل چندان طولانی مدت نخواهد شد چرا که طبق اطلاعات تایید نشده نزدیک به 2 تا 3 هفته دیگر زمان رونمایی از این گوشی خواهد بود.

منبع

ارسال یک پاسخ