تلویزیون هوشمند قدیمی خود را تایزنی کنید

0
4212
ارتقا سخت افزاری تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ

تلویزیون هوشمند با اینکه از مدت‌ها پیش در بازار حضور پیدا کرده است اما این رده هنوز در حال تجربه‌های جدید در بخش سیستم‌عامل است. سامسونگ یکی از اولین برندهایی بود که اینگونه تلویزیون‌ها را به بازار عرضه کرد این شرکت اما در سال گذشته سیستم‌عامل تلویزیون‌های خود را به تایزن تغییر داد. حالا به لطف یک کیت جدید دارندگان تلویزیون‌های قبلی نیز می‌توانند تایزن را دستگاه قدیمی خود تجربه کنند.

کیت جدید ارائه شده البته در حال حاضر تنها تلویزیون‌های پیشرفته کلاس F9000 سال 2013 و سری HU سال 2014 را پوشش می‌دهد و دیگر مدل‌ها باید به انتظار ارائه احتمالی کیت‌های بعدی باشند. این کیت به طور کامل UHD Evolution Kit SEK-3500U نامیده می‌شود و با اتصال آن به تلویزیون‌های اشاره شده علاوه بر تغییر سیستم‌عامل دستگاه به تایزن و شکل‌گیری یک تلویزیون هوشمند ،‌ گزینه‌های سخت‌افزاری تازه‌ای نظیر پورت ‌MHL 3.0 برای اتصال اسمارت‌فون‌های منطیق، پورت HDMI 2.0 برای پشتیبانی از محتوای 4K تا 60 فریم در ثانیه، پردازنده جدید 8 هسته‌ای، افزایش RAM، پشتیبانی از کدک HEVC و در نهایت ریموت تاچ جدید به دستگاه افزوده می‌شود.

ارتقا سخت افزاری تلویزیون هوشمند سامسونگ

ارتقا سخت افزاری تلویزیون هوشمند سامسونگ

قیمت در نظر گرفته شده برای این کیت نزدیک به 444 دلار است که ممکن است اندکی گران به نظر برسد اما با در نظر گرفتن این نکته که تلویزیون‌هایی که از آن پشتیبانی می‌کنند قیمت‌های بسیار بالای چند هزار دلاری دارند، این قسمت برای این ارتقا بزرگ چندان نیز غیر منطقی نخواهد بود.

منبع

ارسال یک پاسخ