گوشی VAIO وارد بازار می‌شود؟

0
1924
ارائه گوشی با برند vaio

یکی از خبرهای ناراحت‌کننده در مورد سونی در سال گذشته، فروش بخش کامپیوترهای شخصی این برند موسوم به Vaio بود که با وجود کیفیت بالا و محبوبیت در برخی بازارها (از جمله بازارهای داخلی)، سوددهی چندانی برای سونی نداشت و این شرکت مجبور به فروش آن شد حالا شایعات چندی در میان است که تا دو  هفته دیگر گوشی VAIO به نمایش گذاشته می‌شود.

برند وایو در سال گذشته پس از تصمیم ناگهانی سونی، به مجموعه‌ای به نام Japanese Industrial Partners یا JIP واگذار شد که البته سونی همچنان در آن سهام بسیار اندکی در حد 5 درصد را داراست. در شایعات تایید نشده جدید، مجموعه JIP قصد دارد تا نزدیک به دو هفته دیگر یعنی در 12 مارچ جاری، گوشی جدیدی را با برند Vaio به نمایش بگذارد و با اینکه سهم سونی در این مجموعه، بسیار اندک است اما همین سهم کم نیز تاثیر بزرگی بر طراحی گوشی VAIO جدید باقی گذاشته است. به این ترتیب طبق گفته‌های تایید نشده، گوشی وایو بدر طراحی سیار به گوشی‌های اخیر سونی نزدیک است و قابلیت‌های تصویری قابل قبولی را نیز ارائه می‌کند.

ارائه گوشی با برند vaio

در بخش مشخصات سخت‌افزاری دستگاه به صفحه‌نمایش 5 اینچی 720p، دوربین‌های 13 و 5 مگاپیکسلی، پردازنده‌های 64 بیتی از خانواده Snapdrgon 410 و 2 گیگابایت رم اشاره شده است. این مدل 16 گیگابایت حافظه داخلی دارد و از اندروید 5 لولی‌پاپ بهره می‌برد. اطلاعات اشاره شده در این زمینه تنها بخشی از شایعات و اخبار غیر رسمی را تشکیل می‌دهند و حتی می‌تواند کاملا اشتباه از آب در بیایند بنابراین هنوز نمی‌توان تکیه چندانی روی آنها داشت و باید به انتظار آینده نشست.

منبع

ارسال یک پاسخ