از جلسه فردا شب اپل (apple) چه انتظاری باید داشت

0
1545

نمایشگاه MWC 2015 به پایان رسید اما خبرهای داغ فناوری در حوزه دیجیتال به پایان نرسیده است و تنها تا 24 ساعت آینده یکی از مهم‌ترین کنفرانس‌های خبری دنیای IT پیش روی علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. کنفرانس خبری فردا شب اپل (apple) که با نام Apple Spring نام‌گذاری شده بیشتر به اپل واچ (Apple Watch) می پردازد اما این همه ماجرا نیست. در ادامه برای دانستن بیشتر در مورد این کنفرانس با ما همراه شوید.

همانطور که اشاره شد مطمئنا بخش بسیار مهم کنفرانس نهم مارچ، اپل (apple) موسوم به Apple Spring به معرفی کامل و ارائه پکیچ ساعت هوشمند اپل یا اپل واچ اختصاص دارد و از مدت‌ها پیش نیز ارائه این ساعت در این تاریخ برنامه‌ریزی شده بود.

هر انچه از کنفرانس اپل اسپرینگ انتظار داریم

اپل واچ در مقایسه با انبوه مدل‌های مشابه اندرویدی در کارکرد تفاوت‌های مشخصی دارد و با اینکه اکثر ساعت‌های هوشمند دیگر برای کارکرد در کنار گوشی‌های اسمارت طراحی شده و بیشتر از آن‌ها به عنوان یک دستیار دیجیتالی یاد می‌شود، ساعت اپل (apple) پیچیدگی بیشتری داشته و اپلیکیشن‌های اختصاصی فراوانی نیز برای آن نوشته شده است. برخی از شایعات سخن از ارائه 100 هزار برنامه در زمان لانچ این محصول سخن می‌گویند که در صورتی که حتی 10 درصد از آن نیز به واقعیت نزدیک شود دستاورد بزرگی برای اپل به دست آمده است. ساعت اپل از فرم‌های ساده با بندهای معمولی تا نمونه‌های دارای شیشه‌های Sapphire و نمونه‌های گران‌قیمت ساخته شده با طلا برخوردارند که البته از لحاظ قیمتی نیز بسیار با یکدیگر تفاوت دارند.

هر انچه از کنفرانس اپل اسپرینگ انتظار داریم

به جز اپل واچ دیگر سخت‌افزار احتمالی ارائه شده یک مک‌بوک ایر 12 اینچی جدید است که چند وقتی ست شایعاتی در مورد آن منتشر می‌شود.

اپل (apple) - هر انچه از کنفرانس اپل اسپرینگ انتظار داریم

مک بوک ایر جدید تنها 12 اینچی احتمالی این مراسم نیست و شاید شایعه iPad Pro با پنل 12 اینچی نیز در همین رویداد به واقعیت بپیوندد.

اپل (apple) - هر انچه از کنفرانس اپل اسپرینگ انتظار داریم

از جمله دیگر مواردی که به احتمال فراوان در 24 ساعت آینده رونمایی می‌شود نسخه رسمی iOS 8.2 است که تاکنون 5 نسخه بتا از آن در اختیار دولوپرهای اپل قرار گرفته و زمان برای ارائه آن کاملا فراهم است. یک تغییر بسیار مهم در iOS 8.2‌ پشتیبانی آن از اپل واچ است. قابلیت‌های ورزشی و fitness این نسخه از iOS نیز بهبود پیدا کرده است.

به‌عنوان آخرین نکته قابل انتظار از کنفرانس Apple Spring باید به سرویس استریم موسیقی جدید بر مبنای Beats Music اشاره کرد که به‌عنوان بخشی از پلیر موسیقی اصلی iOS ارائه می‌شود البته پیش از این اخبار تایید نشده‌ای در مورد احتمال به تعویق افتادن این سرویس بر سر زبان‌ها بود. این مراسم مثل همیشه به طور مستقیم از سایت اپل (apple) تنها برای دارندگان دیوایس‌های iOS و Mac OS بخش می‌شود فردا شب حوالی ساعت 8 و 30 دقیقه شب به وقت تهران (10 صبح به وقت PDT) برای دنبال کردن اخبار این کنفرانس خبری با ما همراه شوید.

منبع

ارسال یک پاسخ