شیاومی قیمت Mi Note و Note Pro را تعیین کرد

0
1622
تعیین قیمت دو مدل mi note و mi note pro توسط شیاومی

یک روز پس از معرفی جنجالی دو گوشی بسیار خوش‌ساخت و پر امکانات Mi Note و Mi Note Pro توسط برند شیاومی، که به ترتیب می‌توان آن‌ها را کپی‌های درخشانی از iPhone 6 Plus و Note 4 سامسونگ تلقی کرد، این شرکت قیمت‌های این دو دیوایس را برای عرضه در بازارهای حهانی مشخص کرد که البته از انتظار همیشگی از شیاومی اندکی بالاتر است.

شیاومی روز پیش و زمان معرفی این دو گوشی در چین قیمت این دو مدل را برای حضور در این کشور ارائه کرد اما اینک قیمت‌های جهانی این دو محصول نیز مشخص شده است. زمانی که از قیمت جهانی این دو محصول سخن به میان می‌آید باید به این نکته توجه کرد که این بار نیز این برند قصد ترک کردن آسیا را ندارد و Mi Note و Mi Note Pro تنها در برخی کشورهای خاص آسیایی عرضه می‌شود. قیمت ارائه شده در این نوبت توسط سایت Oppomart ارائه شده که طی آن نسخه معمولی Note با قیمت 399 دلار و نسخه Pro با رقم 599 دلار ارائه می‌شود.

تعیین قیمت دو مدل mi note و mi note pro توسط شیاومیتعیین قیمت دو مدل mi note و mi note pro توسط شیاومی

تعیین قیمت دو مدل mi note و mi note pro توسط شیاومی

این قیمت‌ها برای نسخه Note و Note Pro به ترتیب 29 و 68 دلار از قیمت ارائه شده برای بازار چین بالاتر است. به این قیمت همچنین باید هزینه Shipping را نیز افزود که بدین‌ترتیب این دو گوشی به یکی از گران‌قیمت‌ترین محصولات این برند در این سطح تبدیل می‌شوند.

منبع

ارسال یک پاسخ