اکسپریا زد 4 احتمالا تمام فلزی با حسگر اثر انگشت

0
1674
اطلاعات جدید در مورد XPERIA Z4

یکی دیگر از گوشی‌هایی که در یکی دو ماه سپری شده از MWC 2015 بسیار در مورد آن سحن به میان آمده است، پرچمدار جدید سونی یعنی اکسپریا زد 4 است که این روزها به رونمایی رسمی از آن ظاهرا بسیار نزدیک شده‌ایم. خبر جدید در مورد این گوشی با سایرین متفاوت است چرا که یک منبع به اطلاعات تازه‌ای در مورد دستگاه اشاره کرد و گفته تمامی آنچه تا به امروز منتشر شده به Z3 Neo تعلق دارد نه Z4 .

به گفته این منبع تمامی اطلاعاتی که تا پیش از این در مورد اکسپریا زد 4 (XPERIA Z4) منتشر شده بود به این مدل تعلق نداشته و همه آنها گوشی دیگری را با نام Z3 Neo به نمایش می‌‌گذارد. این گوشی همانطور که از نام آن مشخص است، آپدیتی بر Z3 سال گذشته بوده و شکل ظاهری و مشخصات بسیار نزدیکی را به آن نشان می‌دهد. این منبع علاوه بر این مورد، نکات جالب دیگری را نیز افشا کرده که تمام فلزی بودن بدنه مهم‌ترین آنها است. تا پیش از این شیوه سونی در طراحی اعضای سری Z این برند به استفاده از فلز در شاسی دستگاه و شیشه در دو بخش پشتی و رویی دستگاه بوده است و در صورتی ک گفته‌های این منبع به حقیقت نزدیک شود باید شاهد حضور اولین گوشی تمامی فلزی خانواده Z سونی در قالب Z4 باشیم. یک مورد جالب دیگر طبق گفته های این منبع به طراحی دوباره دکمه دایره شکل پاور دستگاه تعلق دارد که از نخستین عضو این خانواده یعنی XPERIA Z در این کلاس حضور داشته و به نوعی به امضای سری Z تبدیل شده است. طبق گفته‌های این منبع این دکمه پس از طراحی مجدد، محل سنسور اثر انگشت اکسپریا زد 4 خواهد بود که در این صورت امکان تغییر ابعاد یا جابجایی این کلید نیز خواهد بود.

اطلاعات جدید در مورد XPERIA Z4 - اکسپریا زد 4

طبق اطلاعات بدست آمده تا به امروز، گوشی اکسپریا زد 4 (یا هرچه نام آن خواهد بود) دارای صفحه‌نمایش 5.2 اینچی (فول اچ‌دی یا QHD)، دوربین 20.7 مگاپیکسلی، پردازنده‌های Snapdragon 810 همراه با 4 گیگابایت RAM و استاندارد ضد آب IP68 خواهد بود. طبق ناگفته‌ها و ناشنیده‌ها، بیستمین آوریل یعنی سه روز دیگر زمان رونمایی گوشی پرچمدار جدید سونی خواهد بود.

منبع

ارسال یک پاسخ