ارائه بسته‌های FMC شاتل برای اولین بار در ایران

0
1079
ارائه بسته‌های FMC شاتل برای اولین بار در ایران

Sponsored

شاتل برای اولین بار در ایران، خدمات همگرا و ترکیبی سیم کارت تلفن همراه و اینترنت ثابت +ADSL2 را با نام اختصاصی FMC یا (Fixed-Mobile Convergence) به کاربران اینترنت پرسرعت کشور و در قالب 4 بسته متنوع ارائه کرد. به گزارش روابط عمومی شاتل‌موبایل، بسته‌های FMC شاتل ، شامل اشتراک اینترنت +ADSL2 شاتل با سرعت تا 16 مگابیت بر ثانیه و سیم‌کارت نسل چهارم شاتل موبایل با پوشش سراسری 3G و 4G هستند که به همه نیازهای ارتباطی کاربران، شامل اینترنت همراه، اینترنت ثابت، پیامک و مکالمه در قالب یک اشتراک، پاسخ می‌دهند. بسته‌های FMC شاتل، متناسب با نیاز­های ارتباطی کاربران مختلف با مصرف متوسط، پر مصرف و حرفه‌ای، برای استفاده در بازه‌های زمانی 6 و 12 ماهه، طراحی و عرضه شده‌اند.
براین اساس، مشترکین کم‌مصرف، با انتخاب بسته FMC شماره یک FMC شاتل و پرداخت ماهیانه 10 هزار تومان م‌یتوانند علاوه بر یک اشتراک اینترنت پرسرعت +ADSL2 با سرعت تا 16 مگابیت بر ثانیه به همراه 24 گیگابایت ترافیک 6 ماهه با تخصیص ماهیانه 4 گیگابایت، از یک سیم‌کارت نسل چهارم شاتل موبایل با پوشش سراسری به همراه 3 گیگابایت اینترنت همراه با تخصیص ماهیانه 500 مگابایت، 12هزار دقیقه مکالمه شاتل موبایلی و 12هزار پیامک درون شبکه 6 ماهه بهره‌مند شوند.

این در حالی است که مشترکین با مصرف متوسط، با انتخاب دومین بسته FMC شاتل و پرداخت 8 هزار تومان آبونمان بیشتر ماهیانه نسبت به بسته شماره یک، می‌توانند ترافیک ماهیانه خدمات ADSL خود را با دو برابر افزایش به ماهیانه 8 گیگابایت و ترافیک خدمات 3G/4G خدمات سیم کارت شاتل موبایل خود را با سه برابر افزایش به ماهیانه یک و نیم گیگابایت برسانند.

از سوی دیگر مشترکین حرفه‌ای با انتخاب بسته FMC شماره سه شاتل و پرداخت ماهیانه 26 هزار تومان، می‌توانند از ماهیانه 12 گیگابایت ترافیک خدمات اینترنت ثابت و 3 گیگابایت ترافیک خدمات 3G و 4G سیم کارت شاتل موبایل با پوشش سراسری استفاده کنند.

تمامی بسته‌های شماره یک تا سه خدمات FMC شاتل علاوه بر یک اشتراک +ADSL2 با سرعت تا 16 مگابیت بر ثانیه و یک سیم کارت 4G شاتل موبایل با پوشش سراسری و ترافیک اینترنت ثابت و سیار، به همراه 12 هزار دقیقه مکالمه و 12 هزار پیامک شاتل موبایلی و یک سال اشتراک رایگان خدمات فیلم و موسیقی مای اپس به ارزش 144 هزار تومان عرضه می شوند.

از سوی دیگر “بسته ویژه FMC شماره یک شاتل” با اعتبار زمانی 12 ماهه شامل یک اشتراک ADSL شاتل با سرعت تا 16 مگابیت بر ثانیه، 48 گیگابایت ترافیک اینترنت ثابت با تخصیص ماهیانه 4 گیگابایت، یک سیم‌کارت نسل چهار شاتل‌موبایل با پوشش سراسری و 6 گیگابایت اینترنت 3G/4G با تخصیص ماهیانه نیم گیگابایت، 60 هزار دقیقه مکالمه و 60 هزار پیامک شاتل موبایلی و اشتراک یک ساله خدمات فیلم و موسیقی مای اپس، با 25 درصد تحفیف تا پایان پاییز 97 و پرداخت ماهیانه 7 هزار و 500 تومان به مشترکین و متقاضیان عرضه می شود.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر، انتخاب شماره سیم‌کارت شاتل موبایل با پیش شماره 0998 و کد یک، خرید و فعال سازی بسته های FMC شاتل می‌توانند به وب‌سایت شاتل به نشانی www.shatel.ir مراجعه و یا با شماره سراسری 91000000 در سراسر کشور تماس بگیرند.
متقاضیان استانهای کهگیلویه و بویراحمد، ایلام و مازندران لازم است با شماره 1525 تماس بگیرند.

ارسال یک پاسخ