ایسوس و معرفی چهار گرافیک R7 و R9 جدید

0
1193
کارت های گرافیک جدید ایسوس

کارت‌های گرافیک ایسوس یکی از محصولات پرطرفدار این شرکت هستند که به دلیل عملکرد مناسب مورد توجه کاربران قرار گرفته‌اند. طرفداران این محصولات پس از ارائه چیپ‌ست یا معماری جدید توسط انویدیا یا AMD منتظر رونمایی از محصولات ایسوس مبتنی بر آن‌ها هستند. ایسوس به تازگی از چهار گرافیک خود مبتنی بر تراشه‌های R7 و R9 شرکت AMD رونمایی کرده است

شرکت AMD به تازگی تراشه‌های جدیدی را معرفی کرده و ایسوس نیز فناوری‌های انحصاری خود روی این تراشه‌ها پیاده کرده است. این شرکت روز گذشته رسما اعلام کرد با پیاده‌سازی تراشه‌های R9 و R7 شرکت AMD، چهار عضو جدید را به خانواده کارت‌های گرافیک Strix اضافه کرده است. کارت‌های گرافیک  Strix R9 390X، Strix R9 390، R9 380 Strix و R7 370 Strix با سیستم خنک‌کنندگی پیشرفته، عملکردی مناسب و ساختاری مقاوم به راحتی از عهده اجرای بازی‌های امروزی برخواهند آمد. دو کارت گرافیک R9 390X و R9 390 به مجموعه‌ای از امکانات انحصاری ایسوس از جمله جدیدترین نسخه از فناوری خنک‌کنندگی Direct CU III  و سه عدد فن با طراحی0dB  مجهز شده‌اند که عملکرد آن‌ها 30 درصد خنک‌تر و تا سه برابر ساکت‌تر از کارت گرافیک مرجع است.

کارت های گرافیک جدید ایسوس

به علاوه این دو کارت گرافیک با استفاده از  فناوری Auto-Extreme ایسوس و تجهیزات Super Alloy Power II ساخته شده‌اند که کیفیت، ثبات و ماندگاری کارت را تضمین می‌کنند. همچنین ایسوس در ساخت این دو کارت گرافیک GPU Tweak II و Xsplit Gamecaster  را نیز فراموش نکرده است تا گیمرها و اورکلاکرها به راحتی از امکانات متعدد این کارت‌ها در حین اورکلاکینگ و بازی‌های آنلاین بهره مند شوند.

فناوری Direct CU III به همراه سه فن 0dB

ایسوس برای از بین بردن معضل افزایش حرارت کارت‌های گرافیکی در زمان فشار کاری بالا و جلوگیری از آسیب‌دیدگی قطعات حساس کارت گرافیک، فناوری انحصاری  Direct CU را به ثبت رساند. در این فناوری دو لوله‌ حرارتی 10 میلی‌متری از جنس مس در ارتباط مستقیم با پردازنده گرافیکی قرار می‌گیرند و در نتیجه بیشترین میزان حرارت و گرما را منتقل می‌کنند. در کنار این فناوری استفاده از سه فن خنک‌کننده 0dB  در ساختار کارت گرافیک نه تنها منجر به کاهش 30 درصدی دمای کارت شده است بلکه به راحتی و در سکوت کامل می‌تواند باز‌ی‌های مهیج و پیشرفته امروزی را اجرا کند.

همانطور که گفته شد در ساختار دو کارت گرافیک R9 390X و R9 390 از فناوری خنک کنندگی Direct CU III و در کارت‌های R9 380  و R7 370 از فناوری Direct CU II استفاده شده است. اما ایسوس فناوری فن‌های بی‌صدای 0dB  را در هر چهار مدل جدید خانواده Strix پیاده سازی کرده تا کاربران در سکوت کامل از جزئیات بازی لذت ببرند.

کارت های گرافیک جدید ایسوس

کیفیت و ثبات بالا با استفاده از فناوری Auto-Extreme و تجهیزات  Super Alloy Power II

ایسوس در ساخت کارت‌های گرافیک Strix R9 390X ، Strix R9 390 ، R9 380 Strix  وR7 370  Strix  از فناوری Auto-Extreme  استفاده کرده است و برای نخستین بار فرایند ساخت کارت‌های گرافیک به طور کامل به صورت خودکار و بدون دخالت نیروی انسانی انجام شده است. با استفاده از این فناوری میزان خطا در فرایند ساخت کارت گرافیک کاهش و عملکرد اورکلاکینگ و گیمینگ آن به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. از سوی دیگر این کارت‌های گرافیک توسط تجهیزات Super Alloy Power II ساخته شده اند که با افزایش بهر‌ه‌وری و کاهش مصرف انرژی، فشار وارد بر پردازنده گرافیکی و سیستم خنک‌کنندگی کارت کمتر شده و ثبات و عملکرد آن افزایش یافته است.

کارت های گرافیک جدید ایسوس

رابط گرافیکی GPU Tweak II به همراه Xsplit Gamecaster

رابط گرافیکی GPU Tweak II با طراحی جدید، این امکان را در اختیار گیمرها و اورکلاکرها قرار می دهد تا سریع‌تر و ساده‌تر از گذشته تنظیمات کارت گرافیک خود را با یک کلیک تغییر دهند و نگران کاهش عملکرد آن نباشند. گواهینامه یک ساله XSplit Gamecaster با ارزش 99 دلار به گیمرها اجازه می‌دهد تا محتوای بازی را به صورت همزمان با سایر گیمرها از طریق اینترنت به اشتراک بگذارند.

کارت های گرافیک جدید ایسوس

ارسال یک پاسخ