بازگشایی 90 درصد خطوط تولید هواوی با کاهش محدودیت‌ کرونا

0
613
بازگشایی 90 درصد خطوط تولید هواوی با کاهش محدودیت‌ کرونا

هواوی نیز مانند دیگر شرکت‌های چینی از همان روزهای ابتدایی شیوع ویروس کرونا مجبور به بستن بسیاری از خطوط تولید، کارخانه‌ها و فروشگاه‌های خود شد ولی خبرهای جدید نشان می‌دهد که هواوی 90 درصد از خطوط تولید خود را بازگشایی کرده‌است. رن ژنگفی بنیان‌گذار شرکت هواوی به تازگی در مصاحبه‌ای اعلام کرد که شرکت هواوی در حال حاضر توانسته با رعایت مسائل بهداشتی و ایمنی در مبارزه با ویروس کرونا، بیش از 90 درصد از خطوط تولید خود را بازگشایی کند.
همچنین این شرکت روند تحقیق و توسعه خود در بخش‌های پیشرفته را نیز آغاز و اعلام کرده که در حال حاضر مهندسان هواوی در بخش‌های پیشرفته‌ای مانند توسعه فناوری مخابراتی 6G و همچنین سطح‌های بالاتر فناوری 5G مشغول به کار هستند.
بنا بر اعلام هواوی، این شرکت شرایط کار را برای بیش از 20 هزار محقق، متخصص و مهندس ایجاد کرده تا در توسعه اهداف فناوری شرکت محدودیتی وجود نداشته باشد.

بازگشایی 90 درصد خطوط تولید هواوی با کاهش محدودیت‌ کرونا
ren zhengfei مدیرعامل هواوی

به گفته رن ژنگفی شرکت هواوی باید همواره خود را در شرایط کار سخت و سریع قرار دهد تا با وجود مشکلاتی که به واسطه تحریم‌های دولت آمریکا بر تجارت این شرکت ایجاد شده، روند رشد هواوی را با مشکل روبرو نکند.
طبق اعلام بنیان‌گذار هواوی، با وجود فشارهایی که روی این شرکت اعمال شده، جای نگرانی خاصی در زمینه تأمین مواد اولیه و قطعات وجود ندارد و هواوی تضمین می‌کند که تولید محصولات‌ش را با قدرت ادامه خواهد داد.
در ادامه مصاحبه، رن ژنگفی به محدودیت‌های دولت آمریکا اشاره کرده و معتقد است که کنار گذاشتن تراشه‌های ساخت شرکت‌های آمریکایی از محصولات هواوی به صورت کامل ممکن نیست. چرا که که با حذف محصولات آمریکایی، خود این شرکت‌ها نیز با مشکلات بزرگی مواجه می‌شوند؛ چرا که از دست دادن مشتری بزرگی مانند هواوی، ضربه اقتصادی بزرگی برای آن‌ها خواهد کرد. به گفته‌ی رن ژنگفی، این شرکت‌ها باید با تکیه به مباحث حقوقی و از طریق کسب گواهینامه‌های تجاری، مراوده‌های فناوری با هواوی را از سر بگیرند.

ارسال یک پاسخ