دستگاه‌ خودکار فروش و خدمات ایرانسل، iSTM آغاز به کار کرد

0
1075
دستگاه‌ خودکار فروش و خدمات ایرانسل، iSTM آغاز به کار کرد

Sponsored
برای نخستین بار در ایران، دستگاه خودکار فروش و ارائه خدمات تلفن همراه (iSTM) به بهره‌برداری رسید. به گزارش روابط عمومی ایرانسل، iSTM یا «دستگاه فروش و ارائه خدمات خودکار» با همکاری ایرانسل و بانک شهر، در مرحله‌ نخست در 6 نقطه ایران راه‌اندازی شده است.
بر این اساس، با مراجعه به «شهر نت»های بانک شهر امکان ارائه خدماتی مانند خرید و ثبت‌نام انواع سیمکارت‌های ایرانسل، تغییر سیمکارت قدیمی به یوسیم، خرید شارژ، فعال‌سازی بسته‌های اینترنتی و نیز ثبت درخواست ترابرد به ایرانسل به صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.
دستگاه‌های iSTM در مرحله‌ نخست در 6 منطقه شامل پایانه بیهقی، سبزه میدان، میدان فردوسی و بوستان آب و آتش در شهر تهران، میدان گاومیش گلی در سرعین و خیابان ولیعصر تبریز، در محل شهر نت بانک شهر آغاز به کار کرده‌اند و در ادامه در دیگر مراکز پرتردد، فرودگاه‌ها و مراکز خرید نیز نصب خواهند شد.
ایرانسل که دستگاه خودکار فروش و خدمات را با همکاری بانک شهر راه‌اندازی کرده است به زودی این دستگاه را در تمامی شهر نت‌های این بانک در سراسر ایران مستقر خواهد کرد.
علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سالن اختصاصی ایرانسل در نمایشگاه ایران تله‌کام 2017، با دستگاه خودکار فروش و خدمات ایرانسل از نزدیک آشنا شوند.

ارسال یک پاسخ