برای خرید جاروبرقی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

2
1380
جاروبرقی سامسونگ

جاروبرقی‌ فعلی‌تان را، بر چه اساسی خریده‌اید؟ آیا صرفاً مارک و قیمت آن را در نظر می‌گیرید یا بر اساس سفارش‌ اطرافیان یا بررسی و تحقیق خودتان، انتخاب می‌کنید؟ مانند هر محصول دیگر، برای خرید هوشمندانه یک جاروبرقی نیز لازم است تا نکات مختلفی مدنظر قرار گیرد و نیازهای مختلف بررسی شوند؛ شاید بد نباشد هرکس قبل از خرید، سؤالاتی نظیر پرسش‌های زیر‌ را از خودش بپرسد!

آگهی خبری Sponserd

جارو برقی‌تان را برای چه فضایی می‌خواهید؟

مهم‌ترین نکته این است که بدانیم می‌خواهیم جاروبرقی را برای تمیز کردن چه فضایی و با چه وسعتی استفاده کنیم. سامسونگ به عنوان یک شرکت پیشرو و نوآور که با خلق محصولات جدید برای ارتقای سطح زندگی مصرف‌کنندگان خود تلاش می‌کند، جاروبرقی مدل Prince را معرفی کرده که بیشتر مناسب خانه‌های کوچک است. این جاروبرقی با موتور قدرتمند توان تمیز کردن کف‌پوش‌های متنوع خانه‌های ایرانی را اعم از فرش، موکت، پارکت، سرامیک و … دارد. جاروبرقی Prince با توان 2100 وات و بُرسی با قدرت چسبندگی فوق‌العاده که نیروی مکش را به طور متناسب توزیع می‌کند، باعث می‌شود هیچ ذره‌ کثیفی روی هیچ سطحی، باقی نماند تا نتیجه کار، پاکیزگی درخشان خانه باشد.

جاروبرقی سامسونگ

آیا عملکرد موثر جاروبرقی، هنگام استفاده افت می‌کند؟

یکی از مسائل مهم در مورد جاروبرقی که کمتر به آن توجه می‌شود، این است که بازدهی دستگاه هنگام استفاده به‌مرور کاهش می‌یابد. سامسونگ با تلفیق فناوری و طراحی نوآورانه، موفق شده به راه‌حلی برای این مشکل دست یابد. جاروبرقی Prince، با سیستم نیروی گردباد (Cyclone Force) مصرف‌کنندگان را از عملکرد قدرتمند دستگاه تا پایان عمل جارو زدن، مطمئن می‌کند. این سیستم با تولید یک نیروی گریز از مرکز قوی، ذرات مکیده شده به محفظه داخلی را به گردش درمی‌آورد. این ذرات سپس غربال شده، از هوا جدا می‌شوند و به محفظه خارجی دستگاه ریخته می‌شوند. درنتیجه، هوای عاری از ذرات به بیرون فرستاده می‌شود و فیلتر، تمیز نگه داشته می‌شود؛ به این ترتیب، نه تنها از گرفتگی فیلتر جلوگیری می‌شود، بلکه قدرت مکش نیز برای مدت طولانی حفظ می‌شود.

آیا به راحتی خود، هنگام استفاده از دستگاه توجه می‌کنید؟

یکی دیگر از نکات کلیدی، هنگام خرید جاروبرقی، توجه به سهولت استفاده از دستگاه است. سامسونگ که در تولید محصولات لوازم‌خانگی خود، راحتی و آسایش مصرف‌کنندگان را مدنظر قرار می‌دهد، با طراحی یک محفظه قابل‌خروج، خالی کردن زباله‌های دستگاه را آسان کرده است. وجود این محفظه‌ باعث می‌شود زباله‌ها بدون اینکه روی زمین بریزند، تخلیه شوند. این شرکت که به دنبال فراهم کردن زندگی شاد و راحت‌تر کردن انجام کارهای خانه است، با معرفی مدل Prince سبب شده تا تنها با فشار یک دکمه و چرخاندن پوشش محفظه، بتوان محفظه را جدا و محتویات آن را خالی کرد و همچنین به سادگی فیلتر را بیرون آورد و آن را با آب شست.

آیا به ویژگی‌های جانبی محصول توجه می‌کنید؟

ویژگی‌ها و لوازم جانبی محصولات مختلف، برای راحتی و کارایی بیشتر و همچنین افزودن قابلیت‌های متنوع‌تر به محصول، طراحی می‌شوند. سامسونگ نیز با توجه به اهمیت سلامت جسمی مصرف‌کنندگان و به منظور جلوگیری از خم و راست شدن‌های متعدد آنان به هنگام جارو زدن، یک ریموت کنترل روی لوله جارو تعبیه کرده که به کمک آن می‌توان جارو را خاموش و روشن، یا حتی نیروی آن را تنظیم کرد، بدون اینکه دیگر نیازی به خم شدن یا توقف جارو زدن، باشد. جاروبرقی Prince دارای دو بُرس جداگانه است که یکی مخصوص پارکت بوده و دیگری به جارو زدن موی حیوانات خانگی از روی فرش اختصاص دارد. این محصول همچنین با یک بُرس چندکاره (سه در یک) تکمیل شده و باعث می‌شود تا هیچ فضای کثیف و هیچ ذره‌ای از دسترس این جاروبرقی دور نماند.

2 دیدگاه

  1. این سیستم گردبادی در جاروهای کینگ سامسونگ هم موجود بوده … ولی بعد چندماه افت قدرت شدیدی رو دچار می شدند… شما نباید تبلیغات تونو در قالب اخبار علمی بیان کنید ….هیچوقت جاروی سامسونگ و الجی نخرید چون واقعا بی کیفیت ترین تولیدات این شرکتها هستند …اصلا قابل قیاس با پارس خزر و پاناسونیک نیستند….

    • همانطور که در بالای متن مشاهده می‌شود این یک پست آگهی خبری ست و برخلاف نظر شما تبلیغات در قالب اخبار علمی نیست.
      با تشکر

ارسال یک پاسخ