شماتیک جدید آیفون 8 :‌ دکمه Touch ID به پشت می‌رود؟

0
2171
شماتیک جدید آیفون 8 :‌ دکمه Touch ID به پشت می‌رود؟

هرچه به نیمه دوم سال 2017 نزدیک‌تر می‌شویم خبرهای هیجان‌انگیز در مورد آیفون 8 اپل بیشتر به گوش می‌رسد. این گوشی که عنوان آیفون دهمین سالگرد اپل نیز یاد می‌شود ظاهرا تغییرات بزرگی را به همراه خواهد داشت که بزرگ‌تر شدن صفحه‌نمایش بدون تغییر در ابعاد کوچک دستگاه و جابجایی دکمه Touch ID از جمله مهم‌ترین تغییرات آن به حساب می‌آید. در حالی‌که سامسونگ در گلکسی اس 8 به دلیل کمبود وقت نتوانست سنسور اثر انگشت را زیر شیشه صفحه‌نمایش قرار دهد و آن را به پشت منتقل کرد خبرها و شایعات جدید به سرنوشت مشابهی برای Touch ID آیفون 8 اشاره دارند.

امروز شماتیک جدیدی برای آیفون 8 منتشر شده در آن دکمه Touch ID در بخش پشتی و در زیر لوگول اپل در مرکز قرار دارد ظاهرا بسیار غیر حرفه‌ای این شماتیک البته شک و تردیدها در مورد صحت آن را کاملا تقویت می‌کند چرا که با این طراحی غیز زیبا مطمئنا بخش بزرگی از کاربران اپل از آیفون 8 نا امید خواهند شد. در این اسکچ همچنین دوربین‌های دوگانه آیفون 8 که در اغلب شایعات به آنها اشاره شده است به چشم می‌خورند و چینش عمودی آنها نیز که برخی منابع به آن اشاره کرده‌اند نیز در این  تصویر دیده می‌شود.

به گفته برخی منابع این تصاویر به مرحله بازبینی طرح‌های اولیه تعلق داشته و به احتمال فراوان این طرح در آینده کاملا تغییر می‌کند.

منبع

ارسال یک پاسخ