همکاری ایرانسل و هواوی در ارائه گوشی‌ اقتصادی هواوی Y5 Lite

0
1595
همکاری ایرانسل و هواوی در ارائه گوشی‌ اقتصادی هواوی Y5 Lite

متقاضیان استفاده از اینترنت پرسرعت همراه می‌توانند با تهیه گوشی هواوی Y5 Lite شرکت هواوی از خدمات ویژه ایرانسل بهره‌مند شوند. به گزارش روابط عمومی ایرانسل، همکاری ایرانسل و هواوی با هدف در اختیار گذاشتن همزمان سرعت و تکنولوژی با قیمت اقتصادی برای مشترکانی ارائه شده است که قصد دارند از اینترنت پرسرعت، روی یکی از جدید‌ترین گوشی‌های همراه معرفی شده در بازار موبایل، بهره بگیرند.

افرادی که طی این طرح از طریق درگاه‌های فروش ایرانسل اقدام به خرید گوشی هواوی Y5 Lite کنند، همراه با آن یک عدد سیم‌کارت دائمی ایرانسل، 20 گیگابایت اینترنت برای ماه اول و 12 گیگابایت اینترنت برای 6 ماه بعد (ماهانه 2 گیگابایت) نیز دریافت خواهند کرد.

همکاری ایرانسل و هواوی در ارائه گوشی‌ اقتصادی هواوی Y5 Lite

علاوه بر این، مشترکانی که تا 6 ماه بعد از راه اندازی سیم کارت ایرانسل در شبکه فعال باقی بمانند، به طور خودکار در قرعه کشی بسته‌های 100 گیگابایتی سالانه شرکت داده خواهند شد.

گوشی‌ هواوی Y5 Lite از طریق درگاه فروش آنلاین ایرانسل به نشانی shop.irancell.ir و یا از طریق تماس با شماره 600 از شماره‌های ایرانسلی، یا تماس با شماره 09366000000 از شماره‌های غیر ایرانسلی، در دسترس است.

Huawei Y5 Lite یکی از جدید‌ترین محصولات این شرکت معتبر است که در آخرین ماه سال 2018، در رده محصولات اقتصادی، اما با کیفیت این شرکت وارد بازار شد. این دستگاه دارای صفحه نمایش 5.45 اینچی و نمایشگر تمام صفحه با رزولوشن 295 پیکسل در هر اینچ است.

به طور پیش‌فرض، با استفاده از سیم کارت دائمی ارائه شده همراه این گوشی‌، اپلیکیشن‌های «ایرانسل من»، برای کنترل حساب کاربری توسط مشترک و «لنز»، تلویزیون اینترنتی ایرانسل، برای مشترکان قابل استفاده است. کسانی که این گوشی‌ها را تهیه می‌کنند، بعد از فعال سازی سیم‌کارت خود به صورت دوره‌ای، پیشنهادهای ویژه‌ای برای استفاده از برنامه های کاربردی و تهیه بسته‌های اینترنت دریافت خواهند کرد.

ارسال یک پاسخ