کیت ارتقا سامسونگ (Evolution Kit) به ایران هم رسید

0
1127
ارتقا سخت افزاری تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ

انتظارها به سر رسید و کیت ارتقا (Evolution Kit) سامسونگ، در ایران در دسترس شماست. وقتی از کیت تکامل در نمایشگاه CES رونمایی شد کمتر کسی گمان می‌کرد که می‌توان تلویزیونی داشت که تنها با یک قطعه به روز ‌شود و فقط در ظاهر با به روزترین مدل‌های تلویزیون سامسونگ متفاوت باشد؛ و در عین حال از لحاظ کارایی مانند آخرین مدل موجود در بازار باشد.

کیت ارتقا یا Evolution Kit از مدت‌٫ا پیش در بازارهای جهانی حضور داشت اما ارائه آن در بازارهای داخلی به دلائلی نچندان مشخص تا به امروز به تاخیر افتاد. ایده این قطعه کوچک که در پشت تلویزیون در محل مخصوص در نظر گرفته شده برای آن در برخی از مدل‌های سامسونگ نصب می‌شود، ارتقا سخت‌افزاری تلویزیون بدون نیاز به تعویض کلی دستگاه است. در ادامه با یکی از استفاده‌های عملی از این کیت به نقل از رسانه رسمی سامسونگ آشنا می‌شویم:

چندی پیش اتحادیه پخش تلویزیونی اروپا (EBU) در گزارشی اعلام کرد تا چند سال آینده، کیفیت پخش تلویزیونی افزایش می‌یابد و برنامه‌های تلویزیونی با فرمت HEVC (جدیدترین فرمت برای پخش ویدئو) روی آنتن خواهد رفت. اگرچه تا پیش از این، کیفیت پخش تلویزیونی SD، همان سیگنال‌های آنالوگی بود که با آنتن‌های هوایی با تلویزیون‌های معمولی دریافت می‌شد اما حالا بسیاری از شبکه های تلویزیونی به کیفیت پخش HD ارتقا یافته‌اند. در این شرایط شما مجبور هستید تلویزیونی تهیه کنید که سرعت فریم‌های بالاتر از FPS 50 را پشتیبانی کند. قطعه کوچک کیت ارتقا (Evolution Kit) سامسونگ تلویزیون شما را به روز می‌کند.

Evolution Kit - کیت ارتقا سامسونگ در ایران

این قطعه کوچک پشت تلویزیون‌های سامسونگ نصب می‌شود و نصب فیزیکی آن بیش از چند ثانیه طول نمی‌کشد. از دیگر مشخصات کیت‌های تکامل 2015 سامسونگ می‌توان به پردازشگر چهار هسته‌ای و رم چهار گیگابایتی DDR3 اشاره کرد که نمایش تصاویر و ویدئو‌ها را با کیفیت و سرعت بالا میسر می‌سازد. این کیت دارای کارت گرافیک MaliT604 500MHz است و با داشتن وزنی کمتر از 300 گرم می‌تواند قابلیت‌های کنترل صوتی، حرکتی و تشخیص چهره را به تلویزیون شما اضافه کند. قابلیتSmart view  از دیگر امکانی است که این قطعه کوچک برای شما به ارمغان می‌آورد. با این امکان شما می‌توانید تصویر تلویزیون را در موبایل هوشمند خود ببینید. امکان شناسایی و اجرای فرمت HECV که فرمت محتواهای ویدیویی با بالاترین کیفیت است نیز از جمله ویژگی‌های کیت ارتقا (Evolution Kit) سامسونگ است.

خریداران تلویزیون‌های جدید سامسونگ حالا در بازار تکنولوژی ایران می‌توانند این کیت ارتقا را خریداری کرده و تلویزیون خود را ارتقا بخشند. با داشتن این کیت، مشتریان سامسونگ دست‌کم دیگر نگران نشستن رنگ کهنگی چه از نظر فنی و چه از نظر کیفی بر تلویزیون خود نیستند و در صورت تغییر استانداردهای پخش تلویزیونی برای دریافت محتواهای UHD کافی است کیت تکامل خود را به‌روز یا تعویض کنند

ارسال یک پاسخ