یوتافون با Yota 3 و صفحه‌نمایش دوم eInk می‌آید: 350 و 450 دلار

0
1511
یوتافون با Yota 3 و صفحه‌نمایش دوم eInk می‌آید: 350 و 450 دلار

گوشی دو چهره یوتافون از چند سال پیش تاکنون توسط این کمپانی روسی در بازار حضور دارد و تا به امروز دو نسل از آن به بازار ارائه شده است. از ارائه YotaPhone 2 حالا نزدیک به 3 سال گذشته و همانطور که شواهد و قرائن نیز به تازگی به ارائه قریب‌الوقوع YotaPhone 3 اشاره داشتند حالا خبرهای تازه‌ای در مورد این گوشی منتشر شده است. Yota 3 نام این نسل جدید از گوشی‌های این شرکت است که همانطوز که از لوگوی آن در بالا می‌توان حدس زد بار دیگر صفحه‌نمایش دوم eInk در آن رل اساسی را ایفا می‌کند. در لوگوی Yota 3 عدد 3 به شکل هوشمندانه‌ای به فرم یک کتاب درآمده که به روشنی به حضور پنل eink که  در کتاب‌خوان‌ها حضور دارد اشاره می‌کند.

طبق اطلاعات منبع جدید انتظار می‌رود که یوتا 3 باریک‌تر شده و نسبت به نسل‌های قبلی خود طراحیِ پیشروتری را ارائه کند. در مورد پروسسور این گوشی به چیپ‌ست Snapdragon 625 اشاره شده که یکی از کم‌مصرف‌ترین پروسسورهای موبایلی فعلی به حساب می‌آید. در این گوشی از 4 گیگابایت رم و 64 یا 128 گیگابایت حافظه داخلی استفاده می‌شود و اطلات حافظه microSD نیز در آن حضور دارد. این گوشی به دوربین دوگانه مجهز نیست و دوربین اصلی آن در پشت 12 مگاپیکسلی و دوربین سلفی بالای صفحه‌نمایش 13 مگاپیکسلی است. این منبع خبری حجم باتری این مدل را نیز 3,200mAh اعلام کرده است.

یوتافون با Yota 3 و صفحه‌نمایش دوم eInk می‌آید: 350 و 450 دلار
یوتافون نسل دوم

صفحه‌نمایش eInk دوم در این گوشی به دلیل مصرف بسیار کم باتری و امکان مطالعه آسان، همچنان قابلیتی منحصر به فرد در این مدل است که کاربران کتاب‌خوان را نیز به خود جلب می‌کند. ظاهرا نسخه 64 گیگابایتی این گوشی حوالی 350 دلار قیمت دارد و نسخه 128 گیگابایتی آن با قیمتی در حدود 450 دلار عرضه می‌شود که در این صورت با توحه به مشخصات گوشی، قیمت آن نسبتا مناسب و منطقی به نظر می‌رسد. این گوشی ظاهرا حداقل در فاز اول تنها در چین و روسیه عرضه خواهد شد.

منبع

ارسال یک پاسخ