تقویم را علامت بزنید: 22 مهر منتظر خانواده آیفون12 باشید

0
818
تقویم را علامت بزنید: 22 مهر منتظر خانواده آیفون12 باشید

پس از خبرهای تأیید نشده و شایعات متعدد در مورد زمان ارائه خانواده آیفون12 شرکت اپل بالاخره همانطور که پیش‌بینی می‌شد از 13 اکتبر یا 22 مهر یعنی سه‌شنبه هفته آینده به‌عنوان زمان رسمی رونمایی از گوشی‌های این سری یاد کرد. این رویداد در محل Apple Park رأس ساعت 10 صبح PDT یا 8 و نیم شب به وقت تهران برگزار خواهد شد و مثل رویدادهای اخیر اپل از تماشاگران واقعی در آن خبری نیست و به‌صورت آنلاین انجام می‌شود.

رویداد اپل برای معرفی خانواده آیفون12 طبق معمول با یک تصویر مبهم با لوگوی اپل در میان آن‌ همراه شده و در پایین آن نیز عبارت Hi, Speed یا سلام، سرعت درج شده است. تصویر این دعوت‌نامه البته برخلاف انتظار معمولا معنای خاصی ندارد اما از روی عبارت زیر این عکس می‌توان بیش از همه چیز تجهیز گوشی‌های اپل به اتصال 5G را برداشت نمود.

تقویم را علامت بزنید: 22 مهر منتظر خانواده آیفون12 باشید

جدا از سری آیفون12 دیگر محصول قابل انتظار از این رویداد، اولین کامپیوتر مک این شرکت با پروسسور ساخت اپل است که پیش از این طبق شایعات و خبرهای تأیید نشده از امکان معرفی آن تا قبل از پایان سال جاری میلادی سخن گفته‌اند و شاید این بار در این رویداد از این کامپیوتر نیز رونمایی شود. نوشته زیر دعوت‌نامه در این قسمت نیز شاید به‌نوعی به این کامپیوتر نیز اشاره داشته باشد چرا که با حضور پروسسور ساخت اپل انتظار دستیابی به سرعت بالاتری می‌رود.

از دیگر دیوایس‌های قابل انتظار برای رونمایی در این نوبت باید به برخی دستگاه‌های صوتی اپل از جمله یک هدفون وایرلس فول‌سایز و احتمالا یک نسخه کوچک‌تر از HomePod اشاره کرد. اپل روز گذشته همچنین فروش تجهیزات صوتی دیگر برندهای همکار از جمله Bose، لاجیتک و Sonos را متوقف کرده که این موضوع احتمالا با رونمایی از دیوایس‌های صوتی جدید در رویداد پیش‌رو مرتبط باشد. این موارد البته هنوز در حد حدسیات بوده و نمی‌توان به‌طور صد در صد از حضور آن‌ها در این رویداد سخن گفت.

منبع

ارسال یک پاسخ