Archos Diaomnd با سلفی کشوئی و اثر انگشت درون صفحه‌نمایش

0
814
Archos Diaomnd یا سلفی کشوئی و اثر انگشت درون صفحه‌نمایش

Archos Diaomnd نام گوشی جدیدی‌ست که این کمپانی امروز عرضه کرده و از لحاظ مشخصات در سطح متفاوتی نسبت به محصولات معمول این شرکت قرار دارد. این گوشی که نباید آن را با دایموند اومگا سال گذشته اشتباه گرفت و از این رو نباید منتظر دیدن پردازنده برتری در سطح پرچمداران را از آن داشت یک گوشی رده میانی با مشخصاتی جالب توجه است که اغلب آنها تنها در گوشی‌های پرچمدار دیده می‌شود.

اولین نکته در مورد Archos Diamond بی‌شک به صفحه‌نمایش با حاشیه اندک آن تعلق دارد که در آن خبری از ناچ نیست و دوربین سلفی آن نیز در یک مکانیزم موتوری پاپ-آپ یا کشوئی درون بدنه مخفی شده و در مواقع لزوم از جای خود جارج می‌شود. صفحه‌نمایش گوشی یک نمونه 6.39 اینجی با وضوح 1080×2340 با فناوری ساخت AMOLED است که از نسبت 19.5:9 بهره می‌برد. سنسور اثر انگشت این مدل در زیر شیشه صفحه‌نمایش قرار دارد که با وجود آنکه از لحاظ سرعت با اثر انگشت‌های خازنی معمول قابل رقابت نیست اما در جلوه ظاهری گوشی تأثیر به سزائی داشته است.

Archos Diaomnd یا سلفی کشوئی و اثر انگشت درون صفحه‌نمایش

آنچه این مدل را از دایموند اومگا سال قبل متمایز می‌کند در بخش پردازنده دستگاه نهفته است جائی‌که چیپ‌ست MediaTel Helio P70همراه با 4 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه داخلی قابل ارتقاء انتظار شما را می‌کشند.

Archos Diaomnd یا سلفی کشوئی و اثر انگشت درون صفحه‌نمایش

در بخش پشتی گوشی یک دوربین 16 مگاپیکسلی f/1.7 همراه با یک دوربین 5 مگاپیکسلی دیگر برای تعیین عمق قرار داشته و دوربین پاپ-آپ سلفی نیز 8 مگاپیکسلی f/2.0 است.

ظرفیت باتری گوشی 3,400mAh اعلام شده و شارژ سریع آن نیز با شارژ 18 واتی دارای فناوری Pump Experss مدیاتک و از طریق پورت USB-C انجام می‌شود. Archos Diaomnd از شارژ بی‌سیم نیز پشتیابنی می‌کند و سیستم‌عامل نیز نسخه 9 اندروید پای است.

Archos Diaomnd یا سلفی کشوئی و اثر انگشت درون صفحه‌نمایش

Archos Diamond با قیمت 299 یورو از ماه می به بازارهای اروپائی عرضه می‌شود.

منبع

ارسال یک پاسخ