جدیدترین ایستگاه کاری ایسوس برای انیماتورها

0
1712
معرفی مادربورد مخصوص شبکه ایسوس

ایسوس از تنوع محصولی بسیار زیاد، در تمامی رده‌های خانواده محصولات IT برخوردار است که شبکه یکی از آن‌هاست مادربوردهای ایسوس در این رده در گروه مادربوردهای ایستگاه کاری یا ورک استیشن، قرار می‌گیرند. جدیدترین محصول این شرکت مادربورد Z10PE-D8 نام دارد که بر مبنای چیپ‌ست C612 اینتل طراحی و به دو سکوی پردازنده از خانواده پردازنده های Xeon E5-2600 مجهز شده است.

این مادربورد به چوک‌های حرارتی Beat Thermal ، ماس‌فت‌های Dr.MOS ، خازن‌های 12K و کانکتورهای ProCool اختصاصی ایسوس مجهز شده است که نشان می‌دهد Z10PE-D8 با بهترین تجهیزات و با هدف صرفه جویی در مصرف انرژی طراحی و ساخته شده است.
مادربوردهای SS EEB (Server System Infrastructure Enterprise Electronics Bay) جدید ایسوس از فضای ذخیره سازی بالا شامل کارت ASUS PIKE II و قابلیت پشتیبانی از دستگاه‌های PCIe 3.0 x4 M.2 برخوردار هستند. این مادربوردها از مزایای ASUS Q-Code Logger برای مراقبت ساده‌تر و Dr. Power LED برای مشاهده وضعیت‌های نامتعارف برق سیستم نیز بهره می‌برند.

Ultimate PCIe 3.0 برای نصب چندین کارت گرافیکی

مادربورد Z10PE-D8 به ساختاری مجهز شده است که بتواند حداکثر از چهار کارت گرافیکی دو اسلات پشتیبانی کند. هر دو ساختار 4-Way NVIDIA GeForce SLI و AMD CrossFireX توسط این مادربورد ایسوس پشتیبانی می‌شوند بنابراین Z10PE-D8 بهترین انتخاب برای آن دسته از کاربران حرفه‌ای است که به کارهای گرافیکی قدرتمند طراحی، مدل سازی و تحقیقات پزشکی و همچنین استفاده از اپلیکیشن‌های شبیه‌سازی و رندر که نیازمند قدرت پردازشی بالا هستند.
علاوه بر این با برخورداری از هفت اسلات PCIe 3.0، این مادربورد امکانات لازم برای پیکر بندی RAID ، کارتهای حافظه‌SSD، کارت‌های ضبط ویدئو و سایر تجهیزات پر سرعت را فراهم می‌سازد.

معرفی مادربورد مخصوص شبکه ایسوس

تجهیزات با کیفیت برای صرفه جویی در مصرف انرژی
مادربورد Z10PE-D8 تجهیزات با کیفیتی را در اختیار دارد که توسط مهندسین ایسوس انتخاب و به دقت در کنار هم قرار گرفته‌اند تا مصرف انرژی دستگاه را به حداقل برسانند. این تجهیزات شامل ماس‌فت‌های Dr.MOS برای کاهش فضای اشغال شده و همچنین کاهش دمای دستگاه در حین عملیات‌های سنگین و همچنین چوکهای Beat Thermal Chokes II اختصاصی ایسوس است. طراحی جدید این چوکهای حرارتی پایداری بیشتر و تا 94 درصد صرفه‌جویی در مصرف انرژی در حالت عادی دستگاه را در پی دارد. طراحی ویژه فن ها دمای چوک‌ها را تا 5 درجه پایین تر نگه می‌دارد تا پایداری و ثبات بیشتری را برای مادربورد فراهم سازند.
معرفی مادربورد مخصوص شبکه ایسوس
ایسوس اولین تولید کننده مادربوردهای سرور در دنیا است که خازن‌های 12K را معرفی و پیاده سازی کرد و مادربورد Z10PE-D8 نیز از این تجهیزات برخوردار هستند. این خازن‌های ژاپنی قابلیت تحمل 12000 ساعت دمایی در حدود 105 درجه سلسیوس را دارند. در دمای 65 درجه سلسیوس و در حالت عادی ، این خازن ها عمری در حدود 1.2 میلیون ساعت خواهند داشت که معادل یک قرن می‌شود.

مادربورد Z10PE-D8 کانکتور برق ProCool را که توسط ایسوس طراحی شده است را در اختیار دارد. ProCool نسبت به کانکتورهای برق رایج، تفاوتهای زیادی دارد و بهترین و مطمئن‌ترین اتصال را به مادربورد تضمین می‌کند. این طراحی بسیار قوی‌تر است و در مصرف انرژی دستگاه نیز تاثیر دارد و مقاومت کمتر، پراکندگی بیشتر گرما و دمای عملیاتی خنک تر را فراهم می‌سازد.

کنترل سرعت فن دستگاه، فضای ذخیره سازی انعطاف پذیر و نگهداری آسان
مادربورد جدید Z10PE-DW امکان کنترل سرعت فن‌ها را فراهم می‌سازد که قابلیت مدیریت دستی و یا اتوماتیک را دارند. در حالت اتوماتیک، سنسورهای حرارتی دقیق مادربورد، بار کاری پردازنده را شناسایی کرده و سرعت فن‌ها را بر طبق آن تنظیم می‌کند. در حالت دستی شما بر اساس نیاز و با توجه به عملکرد دستگاه سرعت فن‌های آن را تنظیم می‌کنید.

معرفی مادربورد مخصوص شبکه ایسوس

مادربورد جدید ایسوس با برخورداری از کانکتور M.2، قادر به پشتیبانی از دستگاه‌های ذخیره سازی 60 میلیمتری، 80 میلی متری و 110 میلیمتری هستند و همچنین با وجود ASUS PIKE II می‌تواند از دستگاه‌های SAS (Serial Attached SCSI) 12 گیگابیتی نیز پشتیبانی کند.
این مادربورد همچنین از مزایای کلید ASUS Q-Code Logger نیز بهره‌مند شده است. این کلید برای نگه‌داری آسان‌تر مادربورد در نظر گرفته شده و قادر است گزارش یک درایو فلش را تنها با یک کلیک ضبط کند، بنابراین شما می‌توانید به سرعت مشکلات را شناسایی و برطرف سازید. به همین ترتیب، نمایشگر LED Dr.Power با نمایش دادن پیغام‌های مربوطه شما را از وضعیت نامتعارف مصرف برق دستگاه مطلع می‌سازد

ارسال یک پاسخ