آواژنگ ،نزدیک‌تر از همیشه؛دفتر جدید تهران و ساری

1
3576
افتتاح دفاتر جدید آواژنگ در تهران و ساری

شرکت خدمات آواژنگ یکی از خوشنام‌ترین و معتبرترین شرکت‌های گارانتی و خدمات پس از فروش کالای دیجیتال به حساب می‌آید که از سالیان گذشته تا به امروز با برندهایی نظیر گیگابایت در عرصه سخت‌افزار و کالای دیجیتال در بین کاربران ایرانی محبوبیت بالایی را کسب کرده است. این شرکت به تازگی اقدام به گسترش شبکه فروش، توزیع و خدمات خود در تهران و ساری کرده است.

شرکت آواژنگ عصر امروز با حضور مدیران بلندپایه خود و خبرنگاران حوزه IT ضمن تشریح سیاست‌های این برند از افتتاح دفاتر اصلی این برند در  دو نقطه جدید در کشور خبر داد. حمیدرضا فراهانی مدیر عامل آواژنگ در ابتدای سخنان خود در این جلسه به تشریح فعالیت‌های آوازنگ در انتهای سال گذشته و ابتدای سال جاری در زمینه خدمات پس از فروش و گارانتی پرداخته و از مستندسازی فرایندهای درون سازمانی و کسب گواهینامه‌های ISO 9001 (در زمینه مدیریت کیفیت) و ISO 10001-1004 (در زمینه رضایتمندی مشتری) از موسسه SGS سوئیس خبر داد. تمرکز بر مسئله رضایت مشتری و دسترسی آسان‌تر کاربران به سرویس‌های این شرکت از دیدگاه فراهانی منجر به افزایش و توسعه هرچه بیشتر شبکه نمایندگی آواژنگ در سرتاسر کشور در سال گذشته شد از همین رو در سال گذشته تعداد نمایندگی‌های آواژنگ به 60 عدد رسید که امید آن می‌رود که این عدد در سال جاری حتی به دو برابر نیز افزایش پیدا کند. در همین رابطه شرکت آواژنگ در استان تهران نمایندگی‌های متعددی را در شهرهای دماوند، شهریار، ورامین، شهرری، اسلام‌شهر افتتاح کرده و در سال گذشته نیز نمایندگی‌هایی در استان اصفهان و خوزستان افتتاح گردید.

افتتاح دفاتر جدید آواژنگ در تهران و ساری

آواژنگ در زمینه دفاتر خدمات نیز فعالیت گسترده‌ای را انجام داده و علاوه بر دفتر دوم این شرکت در شهر تهران، دفتر ساری نیز در هفته گذشته به مرحله بهره‌برداری رسید و بدین‌ترتیب تعداد دفاتر این شرکت به 9 دفتر مستقل در سرتاسر کشور رسید. افتتاح دفتر دوم آواژنگ در شهر تهران به گفته مدیرعامل این شرکت برای نزدیک بودن هرچه بیشتر به بازار و کاربران صورت گرفته است و به همین دلیل مکانی در مرکز شهر حدفاصل میدان و چهارراه ولیعصر بدین‌منظور انتخاب شد که فعالیت خود را در سال جدید از پانزدهم فروردین ماه آغاز کرد. این دفتر در حال حاضر در زمینه پذیرش، تست و تعویض قطعات فعالیت می‌کند و از هفته آینده بحث تعمیر نوت‌بوک و تبلت نیز برای افزایش سرعت خدمات به کاربران به وظایف این دفتر افزوده می‌شود. آواژنگ در سال جاری نیز توسعه در تهران در سایر مناطق را در برنامه خود قرار خواهد داد. فراهانی در پایان سخنان خود، ضمن رد هرگونه حرکت انقباضی و کاهش فعالیت‌های آواژنگ٫ به گسترش فعالیت‌های این شرکت اشاره کرد و تلاش مجموعه خود را بیش از همه در جهت تبدیل کردن گارانتی آواژنگ به یک گارانتی منحصر به فرد در کشور متمرکز دانست.

افتتاح دفاتر جدید آواژنگ در تهران و ساری

معصومه حنیفی مدیریت شعب شرکت آواژنگ سخنران دیگر این جلسه بود که در رابطه با تفاوت دفاتر شرکت آواژنگ و نمایندگی‌های آن سخنانی را ایراد نمود. دفاتر شرکت آواژنگ به گفته حنیفی تحت پوشش دفتر مرکزی فعالیت کرده و تمامی امکانات و سرویس‌های دفتر مرکزی در آنها مشاهده می‌شود در سوی دیگر نمایندگی‌های این شرکت، از فعالان حوزه فروش به حساب می‌آیند که شرکت و کاربران را در زمینه فروش و سرویس یاری می‌رسانند. این نمایندگان درجاتی از تامین قطعه و تعمیرات کالا را نیز برای کاربران انجام می‌دهد و در مورد تعمیرات کلی‌تر نیز، کالای کاربران بدون هزینه اضافی به دفتر مرکزی ارسال می‌شوند.

 

در ادامه این جلسه محمدرضا زندیان، مدیر مشتریان و نمایندگی‌های آواژنگ اطلاعات بیشتری را در زمینه نمایندگی‌های این شرکت در سطح کشور بیان کرد. به گفته زندیان، نمایندگی‌های آواژنگ در سه رده B، A و C بسته به توان فنی و امکاناتی که از سوی شرکت مادر در اختیار آنها قرار می‌گیرد دسته بندی می‌شوند که این نمایندگی‌ها می‌توانند از 30 تا  60 درصد مشکلات تعمیراتی و حدماتی کاربران را برطرف کنند و پس از آن خدمات تکمیلی به دفاتر اصلی شرکت واگذار می‌شود.

افتتاح دفاتر جدید آواژنگ در تهران و ساری

زندیان در ادامه صحبت‌های خود به شعبات اصلی شرکت در شهرهای بزرگی چون مشهد، تبریز، کرمانشاه، شیراز، اهواز، ساری و اصفهان اشاره کرد جایی‌ که تمامی نمایندگی‌های حاضر در استان‌های مذکور نیز خدمات اصلی خود را از نمایندگی‌های مستقر در مرکز استان دریافت می‌کنند و خدمات آواژنگ بدین‌تریب در کل کشور در دسترس مشتریان قرار خواهد کرد. این پروسه تا نیمه اول سال 93 برای تمامی مراکز استان‌ها و شهرهای پرجمعیت اجرا شده و از نیمه اول سال 93 تا اوائل سال 94 سعی شده تا شهرهای دیگری نیز به این لیست افزوده شوند. در پایان این شست خبری، مدیران شرکت آواژنگ پاسخگوی سوالات خبرنگاران در زمینه‌های مختلف بودند.

یک دیدگاه

 1. من کلا پیشنهاد میکنم ایسوس نخرید تا بلای های زیر سرتون نیاد:
  مدل G551VW را از شرکتی به نام ایسوس ایران خریدم که فقط محصولات ایسوس میفروشد.
  بعد از ۵ روز متوجه شدم لپ تاپ در بازی شدیدا داغ میکند و صفحه نمایش پایینتر از کیفیت ۴k نویز دارد.
  شرکت ایسوس ایران لپ تاپ منو پس نگرفت و به راحتی گفت برو شکایت کن.
  من شکایت کردم اما اتحادیه تهران هنوز پیگیری نکرده است.
  هر ۳ گارانتی مورد تایید ایسوس از تعویض لپ تاپ من خودداری کردن و گفتن فقط قطعه عوض میکنیم.
  به گارانتی آواژنگ دادمش الان ۲۰ روزه گذشته ال سی دی و مادر برد عوض شده و مشکلات لپ تاپ بدتر شده و بیشتر و سریع تر داغ میکنه و هم تار نشون میده هم ال سی دی داغ میکنه هم قاب پایینش رو وصل نکرده بودن و میگن همه ی این اتفاق ها طبیعی هستش.
  به ایسوس هم پیام دادم و ازشون لپ تاپ نو خواستم اما ایسوس هم جواب سر بالا دادش.

ارسال یک پاسخ