Galaxy A6s را چینی‌ها برای سامسونگ می‌سازند؟

0
1526
Galaxy A6s را چینی‌ها برای سامسونگ می‌سازند؟

از مدت‌‌ها پیش صحبت‌هائی در مورد یک گوشی سامسونگ که در ابتدا P30 نامیده می‌شد و پس از چندی با عنوان گلکسی A6s معرفی شد به میان آمد که ظاهرا به صورت اختصاصی برای بازار چین عرضه می‌شود و در پی ترمیم وجهه نچندان مناسب سامسونگ در این بازار است. Galaxy A6s اما طبق خبرهائی که امروز منتشر شده یک تفاوت بزرگ با همه گوشی‌های سامسونگ دارد که تا به حال در اسمارت‌فون‌های این شرکت دیده نشده است؛ طبق این خبرها، Galaxy A6s نه توسط خود شرکت سامسونگ بلکه توسط یک شرکت مادر چینی (ODM) ساخته می‌شود که ظاهرا این کار با کاهش هزینه‌ها در این برند بی‌ارتباط نیست.

Galaxy A6s را چینی‌ها برای سامسونگ می‌سازند؟Galaxy A6s را چینی‌ها برای سامسونگ می‌سازند؟

Galaxy A6s با کد نام Phonix در مجموعه سامسونگ شناخته می‌شود و طبق خبرهائی که در شبکه اجتماعی چینی Weibo منتشر شده ظاهرا با آنچه پیش از این، P30 نامیده می‌شد تفاوت دارد و آنچه در چین و توسط یک ODM ساخته می‌شود A6s یا Phonix است. این منبع همچنین تصاویری منتسب به این مدل را به نمایش گذاشته که با وجود حاشیه نسبتا ضخیم پیرامون صفحه‌نمایش، حداقل به لحاظ رنگ‌آمیزی، جذابیت بالائی را ارائه می‌کند. این گوشی از لحاظ ظاهری به آنچه چندی پیش در Galaxy A7 مجهز به سه دوربین دیده‌ایم نزدیک است و بنابراین ارائه آن با نام A6s‌ منطقی به نظر می‌رسد.

Samsung Galaxy A6s Samsung Galaxy A6s

شرکت ODM انتخاب شده توسط سامسونگ برای ساخت این گوشی، Wintech نام دارد که گوشی‌های شرکت شیائومی را نیز می‌سازد. Phonix احتمالا تنها به بازار چین عرضه می‌شود و امکان دسترسی به آن در دیگر بازارها نخواهد بود.

منبع

ارسال یک پاسخ