ساعت هوشمند HP با طراحی Mizrahi برای خانم‌ها

0
1274
ساعت هوشمند جدید اچ پی برای خانم ها

وقتی که صحبت از اسمارت‌واچ یا ساعت هوشمند به میان می‌آید معمولا ذهن به سمت ساعت‌های نسبتا بزرگ و عمدتا مردانه با سیستم‌عامل Android Wear منحرف می‌شود در چند ماه گذشته اما برخی برندها به سمت تولید اسمارت‌واچ‌هایی مخصوص خانم‌ها روی آورده است که HP پس از هواوی یکی از این برندهاست. ساعت هوشمند HP اما زیاد به تعریف معمول اسمارت‌واچ‌ها نزدیک نیست.

ساعت‌های هوشمند این روزها امکاناتی فراتر از حد انتظار ارائه می‌دهند و نمایش اطلاعات زمان و تاریخ، به تصویر کشیدن اطلاعات فرد تماس گیرنده و پیام دریافت شده و نوتیفیکیشن‌های گوشی متصل به آنها کمترین امکانات در این زمینه به حساب می‌آید. سازندگان اسمارت‌واچ با درگیر شدن با پیچیدگی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری ساخت چنین مسئله‌ای، غالبا شکل ظاهری و طراحی ساعت را از یاد می‌برند HP اما از همان ابتدا به گونه دیگری عمل کرده است و ساعت خود را پیش از افزودن پیچیدگی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، به دست یک طراح مشهور در این زمینه سپرده است.

Isaac Mizrahi طراح ساعت جدید HP است که در نگاه اول تفاوت خاصی با یک ساعت زیبا با طراحی چشم نواز برای خانم‌ها ندارد در دل این ساعت اما امکانات دیگری نهفته است که تا قبل از روشن شدن صفحه‌نمایش OLED‌ جای‌گذاری شده در کف دستگاه نمی‌توان از وجود آنها مطلع شد. بدنه 42 میلیمتری این مدل با پوششی از ورقه طلا یا جنس فولاد ضد زنگ با کریستال‌های Swarovsky در پیرامون حلقه ساعت طراحی شده که در کنار شیشه معدنی ضد آب تا فشار 3 اتمسفر نه‌تنها زیباتر که مقاوم‌تر از اکثر اسمارت‌واچ‌های فعلی بازار خواهد بود.

ساعت هوشمند جدید اچ پی برای خانم ها

طراحی کلاسیک این ساعت با عقربه‌های واقعی صورت گرفته و با کمک صفحه‌نمایش OLED‌ پنهان در بدنه تنها می‌توان برخی کارهای ساده‌ همچون آگاه شدن از فرد تماس گیرنده، پیام رسیده، گام‌های پیموده شده و مواردی از این دست را انجام داد.

ساعت هوشمند جدید اچ پی برای خانم ها

ساعت هوشمند HP به سادگی به اندرویدهای 4.4 به بالا و iOS 8 به بالا متصل می‌شود و انرژی مورد نیاز برای مکانیزم مکانیکی آن صورت مستقل از بخش هوشمند تامین شده و با یک بار شارژ تا 5 روز دوام باتری تضمین می‌شود

ساعت هوشمند جدید اچ پی برای خانم ها

 

قیمت نسخه پایه ساعت هوشمند HP در هر دو رنگ 250 دلار است و بندهای چرمی مختلف آن که در حال حاضر در دسترس نیست 40 دلار دیگر به این مبلغ می‌افزایند.

منبع

ارسال یک پاسخ