اچ‌تی‌سی منتشر کرد :‌ویدئوی جدیدی از U 11 با محوریت فشردن!

0
1952
اچ‌تی‌سی منتشر کرد :‌ویدئوی جدیدی از U 11 با محوریت فشردن!

چندی پیش اطلاعاتی در مورد پرچمدار بعدی شرکت HTC که از قرار برخلاف تصور اولیه U 11 نامیده می‌شود منتشر شد و از آن جمله ویدئویی نیز در این زمینه در دسترس قرار گرفت. امروز از سوی این شرکت ویدئوی تازه‌ای در دسترس قرار گرفته که ویژگی اصلی این اسمارت‌فون یعنی امکان فشردن حاشیه‌های جانبی آن را مد نظر قرار داده است.

 

در این ویدئو که در بالا مشاهده می‌کند پس از نمایش چندین چیز قابل فشردن مختلف، در یک کادر تصویری از یک گوشی نیز نشان داده می‌شود که با اینکه کامل نیست اما از روی اطلاعات و تصاویزی که از U 11 پیش از این در دسترس قرار گرفته بود می‌توان اطمینان داشت که در حال نگریستن به پرچمدار بعدی HTC هستیم. صفحه‌نمایش 5.5 اینچی QHD، چیپ‌ست Snapdragon 835، دوربین اصلی 12 مگاپیکسلی، دوربین سلفی 16 مگاپیکسلی و حافظه داخلی 64 یا 128 گیگابایتی همراه با ارائه شدن در پنج رنگ نقره‌ای، مشکی، آبی، سفید و قرمز تمامی اطلاعاتی هستند که تا به امروز در مورد یو 11 در دسترس داریم.

در انتهای این ویدئو نیز بار دیگر به زمان رونمایی از گوشی یعنی 16 ماه می (26‌ اردیبهشت 96) اشاره شده است بنابراین فاصله اندکی تا نمایش رسمی این گوشی در پیش داریم و به زودی اچ‌تی‌سی نیز به جمع اسمارت‌فون‌های مجهز به Snapdragon 835 خواهد پیوست.

منبع

ارسال یک پاسخ