هواوی و معرفی TalkBand B2 و N1

0
1776
هواوی و معرفی TalkBandهای B2 و N1

همانطور که پیش‌بینی می‌شد شرکت هواوی در جلسه خبری خود در MWC 2015 از محصولی در خانواده پوشیدنی‌ها یا Wearables رونمایی کرد. البته این بار صحبت از دو محصول متفاوت است که یکی با نام TalkBand B2 ادامه‌ای بر مدل B1 سال گذشته به حساب می‌آید و دیگری به نام TalkBand N1 داستان متفاوتی را در قالب یک هدست/پخش‌کننده موسیقی با امکانات هوشمند تعریف می‌کند.

TalkBand B2 از همان ایده B1 سال گذشته بهره می‌برد اما طراحی متفاوت و پیشرفته‌تری در آن دیده می‌شود. بدنه دستگاه اینک فلزی شده و یک صفحه‌نمایش 0.73 اینچی POLED لمسی نیز به امکانات آن افزوده شده است. B2 بار دیگر به راحتی از ظاهر یک ساعت به یک هدست تغییر شکل می‌‌دهد و از آن نه‌تنها برای دریافت تماس، بلکه با کمک سنسور حرکتی شش جهته برای سنجش فعالیت‌های فیزیکی کاربران همچون ورزش کردن، دیودن و یا راه رفتن می‌توان استفاده کرد. باتری دستگاه برای 5 روز کارکرد، 6 ساعت گوش دادن به موسیقی و 12 روز کارکرد Stand-by انرژی خواهد داشت.

هواوی و معرفی TalkBand B2 و N1

TalkBand B2 در دو ورژن مختلف تولید می‌شود که اولی در دو رنگ مشکی و نقره‌ای با بند پلی‌اورتان (TPU) با قیمت 169 یورو ارائه می‌شود و دیگری به رنگ طلایی با بند چرمی، 199 یورو قیمت دارد.

هواوی و معرفی TalkBand B2 و N1

N1 در نگاه اول کاملا به هدست معمولی شباهت دارد. این دیوایس البته فراتر از یک هدست است و نه‌تنها با ریختن موسیقی ری حافظه 4 گیگابایتی آن می‌توان به موزیک گوش داد بلکه این دیوایس نیز اطلاعات فیزیکی کاربران را جمع‌آوری می‌کند. استاندارد مقاومت این هدست IP54 است و بدین‌ترتیب مشکلی در عرق کردن کاربران حین استفاده از آن وجود نخواهد داشت. این هدست در سه رنگ طلایی، خاکستری و قرمز با قیمت 119 یورو عرضه می‌شود.

 

منبع 1

منبع 2

ارسال یک پاسخ