آیفون 5se با رنگ صورتی (و نه rose gold) می‌آید؟

0
3032
احتمال ارائه آیفون 5se با رنگ صورتی

آیفون 5se: دیگر باید منطقا حضور آیفون 4 اینچی در آینده نزدیک در بازار را باور داشت. این گوشی که اینک طیف بسیار وسیعی از خبرها، شایعات، تصاویر و حتی ویدئوهای مختلف از آن منتشر شده ظاهرا تا زمان نمایش رسمی در 15 مارچ 2015 فاصله بسیار اندکی دارد. خبر جدید در مورد این گوشی به رنگ آن است که به جز نقره‌ای و خاکستری، صورتی نیز خواهد بود. یک صورتی واقعی!

خبر جدیدا منتشر شده در مورد iPhone 5se (و یا هر نام دیگری که این مدل با آن رونمایی شود) به نقل از منابع ژاپنی منتشر شده و در آن به رنگ بدنه دستگاه اشاره شده است. این منابع به جز رنگ‌های معمول خاکستری (Space gray) و نقره‌ای، از رنگ صورتی نیز به عنوان یکی از آپشن‌های رنگ این گوشی یاد کرده‌اند این بار اما وقتی صحبت از صورتی به میان می‌آید منظور یک صورتی واقعی و متفاوت از rose-gold حاضر در آیفون‌های سری 6s است.

احتمال ارائه آیفون 5se با رنگ صورتی

منبع این خبر، برای مقایسه به رنگ صورتی نسل ششم آی‌پاد تاچ و نسل هفتم آی‌پاد نانو  اشاره کرده که رنگی نسبتا عجیب برای یک اسمارت‌فون ساخته شده توسط اپل به نظر می‌رسد. در این میان جدا از رنگ اینگونه به نظر می‌رسد که آیفون 5se شباهت زیادی به آی‌پاد تاچ نسل ششم دارد. صفحه‌نمایش 4 اینچی، چیپ‌ست پردازشی Apple A8 و دو دوربین 8 و 1.2 مگاپیکسلی اصلی‌ترین شباهت‌های این دو مدل را تشکیل می‌دهند. البته آیفون 5se در برخی موارد مهم دیگر به آیفون 6s نیز نیم نگاهی داشته است که از جمله این موارد می‌توان به وای‌فای ac، چیپ NFC و بلوتوث نسخه 4.2 اشاره کرد.

منبع

ارسال یک پاسخ