iPhone XI را با ظاهری عجیب ببینید!

0
847
iPhone XI را با ظاهری عجیب ببینید!

از مدت‌ها پیش خبرهایی در مورد iPhone XI یعنی نسل بعدی گوشی‌های آیفون شرکت اپل له گوش می‌رسد و از چندی پیش احتمال حضور سه دوربین در بخش پشتی آیفون XI مطرح شد و تصاویری نیز منتسب به آن ارائه شد که در یک برجستگی بزرگ در بخش پشتی و در ترکیبی مثل میت 20 پرو هواوی، دوربین‌های سه‌گانه iPhone XI همراه با فلش‌های LED قرار گرفته‌ بودند. این ماجرا که به دلیل ظاهر دوربین‌های سه‌گانه در بخش پشتی چندان جدی گرفته نشد حالا ظاهرا جدی‌تر شده و روز گذشته بار دیگر آنچه رندر نهائی CAD این گوشی نامیده می‌شود منتشر شد که تقریبا همان طراحی پیشین را تأیید می‌کند.

iPhone XI را با ظاهری عجیب ببینید!

اگر نگاه دقیق‌تری به برآمدگی بخش پشتی iPhone XI (یا حداقل آنچه به آن منتسب شده) بیندازیم متوجه می‌شویم که با یکی از بزرگ‌ترین نمونه‌ها در گوشی‌های هوشمند روبرو هستیم و از لحاظ مقایسه شاید با نمونه بزرگ‌تری نسبت به میت 20 پرو نیز روبرو باشیم. در تصویر جدید از این قسمت، علاوه بر دوربین‌های سه‌گانه و فلش‌های LED، میکروفون نیز دیده می‌شود که احتمالا در برداشت صدای استریوی با کیفیت در حین فیلم‌برداری موثر خواهد بود.

iPhone XI را با ظاهری عجیب ببینید!

کل بخش پشتی با یک پوشش شیشه‌ای سرتاسری پوشیده شده که لنزهای سه‌گانه دوربین را نیز در بر گرفته است.

در جلوی دستگاه طبق اطلاعات منتشر شده از منبع خبر، با یک صفحه‌نمایش 5.8 اینچی AMOLED روبرو می‌شویم که از این لحاظ تفاوتی با آیفون X و آیفون XS ندارد. حاشیه‌های پیرامونی صفحه‌نمایش اندکی (فقط اندکی و نه زیاد) کاهش یافته است و در حالی‌که گوشی چند میلی‌متری بزرگ‌تر شده، ظاهرا در برخی قسمت‌های داخلی (احتمالا باتری) با ارتقاء روبرو شده‌ایم.

iPhone XI را با ظاهری عجیب ببینید!

ابعاد آیفون XI طبق اطلاعات جدید برابر با 7.8×71.4×143.9 میلی‌متر اعلام شده و این در حالی‌ست که آیفون XS با ابعاد 7.7×70.9×143.6 میلی‌متری، در همه موارد کوچک‌تر است. دکمه mute جانبی اندکی متفاوت شده و … بله، متأسفانه از پورت USB-C بار دیگر در آن خبری نیست و همچنان از همان پورت قدیمی Lightning در آن استفاده شده است. نگفته پیداست که اطلاعاتی از این دست هنوز نهایی و قابل اتکاء نیست و ممکن است در آینده صحت و سقم آن با تردید روبرو شود.

منبع

ارسال یک پاسخ