احتمال ارائه ویندوز 10 برای لومیا های با رم 512MB

0
1373
احتمال ارائه ویندوز 10 برای لومیاهای با رم 512MB

اعلام غیر رسمی خبر ارائه نشدن ویندوز 10 برای اسمارت‌فون‌های ویندوزی دارای رم‌های 512 مگابایتی، بسیاری از دارندگان این گوشی‌ها را شوکه کرد. این خبر در حالی ارائه شد که پیش از این از آپدیت بیشتر گوشی‌های ویندوزفونی به ویندوز دهم سخن گفته شده بود حالا طبق خبری جدیدتر مایکروسافت ظاهرا این گوشی‌ها را رها نکرده و ظاهرا باید منتظر ارائه ویندوز 10 برای لومیا های با رم 512MB نیز باشیم.

خبر ارائه ویندوز 10 برای لومیا های با رم 512MB در توئیتر Joe Belfiore معاونت ارشد بخش سیستم‌عامل مایکروسافت منتشر شد و در طی آن با استفاده از واژه “working on” به احتمال افزایش شانس این گوشی‌ها اشاره شده است البته واژه استفاده شده توسط Belfiore به معنای ارائه 100 درصدی این آپدیت نیست اما امیدهایی را در دل دارندگان این دیوایس‌ها زنده کرده است. در این توئیت حتی به پایه‌ای‌ترین مدل در این میان یعنی Lumia 520 نیز اشاره شده اما همچنین این نکته نیز از نظر دور نشده که ممکن است ویژگی‌های متفاوتی در این گوشی‌ها نسبت به ویندوز اصلی دیده شود و زمان ارائه نیز طولانی‌تر شود.

احتمال ارائه ویندوز 10 برای لومیا های با رم 512MB

از جمله دلائل تردید مایکروسافت در این زمینه و کار کردن روی نسخه جداگانه‌ای برای گوشی‌های دارای 512 مگابایت رم به تعداد بسیار بالایی گوشی ویندوزفونی با رم 512 مگابایت باز می‌گردد تنها نزدیک به 24 درصد از کل گوشی‌های ویندوزفونی Lumia 520 هستند.

منبع

ارسال یک پاسخ