جدیدترین تصاویر از فصل دوم بازی خاله قزی

0
1046
بازی خاله قزی

استودیو آنو تصاویر جدیدی از فصل دوم بازی خاله قزی حاوی بخش‌هایی از بازی منتشر کرده است. شخصیت اصلی بازی به نام خاله قزی، پیرزنی است که در اطراف شادی آباد زندگی می‌کند. بسیار باهوش و سرحال است و هر روز منتظر بچه‌های دهکده است تا برای بازی کردن و درس‌ خواندن به خانه  او بروند.سرانجام روزی فرا می‌رسد که هیچ یک از بچه‌ها به خانه‌ پیرزن مراجعه نمی‌کنند

پس از پرس و جو «خاله قزی» متوجه می‌شود که تمام بچه‌های دهکده دزدیده شده‌اند. خاله قزی هم به سراغ زیرزمین مخفی خود رفته و آخرین اختراع خود را که یک روبات شبیه به کدوتنبل است را راه می‌اندازد تا ماجرا را پیگیری کند.

بازی خاله قزی

بازی خاله قزی

بازی خاله قزی دارای مراحل متعددی است. تمام بک‌گراندهای بازی با دست طراحی و رنگ‌آمیزی شده‌است. جزئیات در طراحی‌های مراحل مورد توجه قرار گرفته و  در عین حال جنبه‌ طنز در بازی کاملا حفظ شده است. از طراحی شخصیت «خاله قزی» تا دشمنان و غیره نشان دهنده اهمیت عنصر طنز برای بازی‌ساز بوده است.

بازی خاله قزی

بازی خاله قزی

«خاله قزی» شخصیتی دوست داشتنی قصه های کودکانه ما بوده که روایتگر داستان یک پیرزن تنها که در خانه کدوی متحرک خود زندگی و به جاهای دور و نزدیک مسافرت می کند و حتما شما کارتونی خاله قزی که از برنامه کودک بخش شده را به یاد دارید پیرزنی باهوش و مهربان که از قدیم تا امروز در یاد ایرانی‌ها مانده است.

بازی خاله قزی

ارسال یک پاسخ