LG‌ و کاراترین پنل خورشیدی در Intersolar Europe

0
1292
پنل های خورشیدی LG NeON 2

LG از سامانه پنل خورشیدی نوآورانه خود در نمایشگاه Intersolar Europe که در مونیخ آلمان برگزار می‌شود رونمایی می‌کند. در این نمایشگاه پیشگام در زمینه صنعت انرژی خورشیدی، ال‌جی از آخرین سامانه انرژی خورشیدی NeON 2 خود پرده‌برداری خواهد کرد. با تجهیزشدن به فناوری نوین Cello Technology، پنل LG NeON 2 کارایی و قابلیت اطمینان بیشتری نسبت به پنل NeON فراهم می‌کند.

اثربخشی بالای پنل NeON™ 2 باعث می‌شود که امکان تولید توان‌های بالاتر در بازار پنل‌های خورشیدی فراهم شود. قابلیت Cello (که مخفف سلول، اتصال، الکتریکال، تلفات اندک، تنش پایین و بهبود جذب نور است) از سیم‌هایی با اشکال مدور برای جذب بهتر و مؤثرتر نورهای پراکنده استفاده می‌کند. همچنین به وسیله جداسازی جریان با 12 سیم، اتلاف الکتریسته به حداقل خود می‌رسد.

پنل خورشیدی - پنل های خورشیدی LG NeON 2

به لطف ضریب دمایی بهبودیافته، NeON™ 2 می‌تواند در روزهای آفتابی الکتریسیته بیشتری تولید کند و عملکرد بالاتر در نور کم و یا در روزهای ابری ارائه نماید. از آنجایی که ماژول‌های نوع p از پدیده Light Induced Degradation یا LID رنج می‌برند، NeON™ 2 از ماژول‌های ویفری نوع n که دوام بیشتری دارند بهره می‌برد. همچنین با طراحی قاب تقویت‌شده، استحکام NeON™ 2 بهبود پیدا کرده و در نتیجه گارانتی پنل ها به 12 سال افزایش یافته است که در صنعت پنل خورشیدی بالاترین زمان گارانتی می باشد.

NeON™ 2 بهترین گزینه برای مشتریانی است که می‌خواهند پتانسل تولید انرژی خانه‌شان را در فضای محدود پشت بام بیشینه کنند. پنل NeON™ 2 320 واتی، با 20 ماژول حاوی 60 سلول 6.4KWp ظرفیت تولید می نماید در حالی که ظرفیت پنل Mono 285 واتی نوع p با همین تعداد ماژول تنها 5.7KWp است. پنل خورشیدی بهینه ال‌جی به سادگی می‌تواند بر روی بام نصب شود. افزون بر این، پنلهای NeON™ 2 به دلیل دستیابی به توان خروجی بالاتر نسبت به پنلهای 72 سلولی، مناسب نصب در ابعاد بسیار وسیع هستند.

پنل خورشیدی - پنل های خورشیدی LG NeON 2

لی چونگ‌هو، رئیس و مدیر اجرائی بخش انرژی خورشیدی ال‌جی می‌گوید: “بر خلاف آنچه که مشتریان ممکن است فکر کنند، انرژی خورشیدی تنها برای مرفهین و آنان دغدغه‌های محیط‌زیستی دارند نیست. در این صنعت بسیار رقابتی، خیلی مهم است که برای قدمی جلوتر بودن، نوآوری را به کار گیریم. NeON™ 2 مثالی بسیار ملموس از نوعی نوآوری است که می‌تواند پیچیده‌ترین چالش‌های محیط زیستی را حل کند. نمایشگاه Intersolar Europe بستری عالی برای نمایش راه‌حلی است که ال‌جی ارائه کرده است.”

نمایشگاه Intersolar Europe از دهم تا دوازدهم ژوئن در مونیخ آلمان برگزار می‌شود

ارسال یک پاسخ