تعمیر ال جی جی 4 به طور شگفت‌انگیزی ساده است

0
2348
بازگشایی lg g4 توسط ifixit

گوشی‌های تلفن همراه هوشمند روز به روز باریک‌تر، فشرده‌تر و بسته‌تر می‌شوند. برای تولیدکنندگانی که می‌خواهند ابعاد مؤثر و یا ویژگی‌هایی نظیر ضدآب بودن دستگاه خود را تبلیغ کنند این عالی به نظر می‌رسد، اما این مسئله باعث می‌شود تعمیر این دستگاه‌ها بسیار سخت شود. ال جی جی 4 اما برای باز کردن و بستن مجدد گوشی بسیار ایده‌الی خواهد بود.

در یک پروژه انجام شده توسط سایت آنلاین تعمیرات iFixit ال جی جی 4 با کسب امتیاز 8 از 10 نمره بسیار بالایی در زمینه تعمیرپذیری کسب کرد که این نمره در مقایسه با Galaxy S6 و Galaxy S6 Edge به عنوان اصلی‌ترین رقبای ال جی جی 4 با امتیازهای به ترتیب 4 و 3 بهبود بی‌نظیر و فوق‌العاده‌ای به حساب می‌آید.

ال جی جی 4 - بازگشایی lg g4 توسط ifixit

قاب پشتی و باطری قابل تعویض مهم‌ترین نقش را در نمره جی 4 داشتند، اما استفاده از پیچ‌های استاندارد فیلیپس و دیگر قطعات ماژولار استاندارد نظیر فنر ماژول جک هدفون نیز تعمیر این اسمارت‌فون را در هر دو حالت کارهای کوچک و بزرگ بسیار ساده کرده است.

بازگشایی lg g4 توسط ifixit

نمایشگر منحنی G4، این گوشی را اندکی مقاومت بیشتر برای این مدل در برابر سقوط‌های ناگهانی فراهم ساخته است، اما فاصله صفر بین شیشه روی صفحه‌نمایش و LCD هنوز مشکل‌ترین قسمت تعمیراتی جی 4 ر اتشکیل می‌دهد.

منبع

ارسال یک پاسخ